baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #82 - Regenesis nabiera rozpędu


marvelcomicsplMark Millar wypowiada się przeciwko rosnącej w siłę cyfrowej dystrybucji komiksów, a fani mutantów mogą się cieszyć – w tym tygodniu wywiadów udzielili twórcy serii Astonishing X-Men, Uncanny X-Men, Generation Hope i New Mutants. Na deser serwujemy nowinki filmowe.

Mark Millar, scenarzysta "Civil War", najlepiej sprzedającego się tytułu ostatniej dekady, a także takich komiksów, jak Kick-Ass czy Superior, zabrał głos w sprawie cyfrowej dystrybucji komiksów. (więcej)

Scenarzysta Greg Pak, odpowiedzialny m.in. za takie tytuły jak World War Hulk, Skaar: Son of Hulk, Herc, czy Heroic Age: Prince of Power, tym razem wziął na warsztat przygody X-Men z przymiotnikiem Astonishing w tytule. W związku z tym, postanowił podzielić się wrażeniami z pracy przy tym komiksie. (więcej)

W pierwszym numerze zrestartowanego Uncanny X-Men Kierona Gillena i Carlosa Pacheco, poznaliśmy członków zebranego przez Cylopsa zespołu. Dlaczego wybrano właśnie nich? (więcej)

Przejęcie Generation Hope to dla Jamesa Asmusa pierwsza praca nad serią, a już w grudniu dostanie kolejną szansę do wykazania się, w postaci Captain America & Bucky. Jak scenarzysta podchodzi do takiej odpowiedzialności? (więcej)

Axel Alonso wyraźnie był w trybie świątecznym podczas najnowszej odsłony swej autorskiej kolumny. Fani Guardians of the Galaxy mogą mieć nadzieję, iż ich ulubiony zespół, być może nawet ze Star-Lordem, powróci w glorii i chwale. (więcej)

Serwis CBR - z pomocą fanów mutantów - przeprowadził skromny wywiad z obecnymi twórcami przygód New Mutants, Danem Abnettem i Andym Lanningiem. (więcej)

Podczas rozmowy o swoim nowym filmie "Arthur Christmas", James McAvoy podzielił się swoimi oczekiwaniami wobec postaci Charlesa Xaviera. (więcej)

Joss Whedon, reżyser "The Avengers", opowiedział trochę szerzej o postaci Hulka i Nicka Fury'ego. Do tego mamy nowinki na temat muzyki, Scarlett Johansson i Paula Bettany'ego. (więcej)

Podczas rozmowy o swoim nowym filmie, "My Week With Marilyn", Kenneth Branagh został po raz kolejny zapytany o Patty Jenkins, która będzie go zastępować na stanowisku reżysera przy kontynuacji "Thora". (więcej)

Ostatnio w Sieci pojawiło się wiele zdjęć z planu dokrętek do produkcji "Amazing Spider-Man" z Andrew Garfieldem w roli tytułowej. Ostrzegamy przed możliwymi spoilerami. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers mark millar marvel spider-man thor x-men


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

Moim zdaniem Millar ma rację - cyfrowy komiks ma swoje zalety, ale należy wspierać sklepy komiksowe. Jeśli sklepy znikną, to wiele komiksów po prostu zniknie z powodu braku kanałów dystrybucji - tradycyjne księgarnie (także te internetowe) mają niewielki wybór tytułów, przynajmniej w stosunku do ich podaży, a zeszytówek to w ogóle nie sprzedają.