NEWS

- Film

Wieści filmowe


Komiksy NaEkranie.comBanery promujące The Avengers, WB na zapas szykuje się do kontynuacji Man of Steel, grafiki koncepcyjne z remake'a Kruka, dalsze przymiarki do obsady Akiry, dokrętki pilota Powers.
Moda na tworzenie scenariuszów sequeli filmów, które jeszcze nie miały premiery może dotknąć Man of Steel – nie jest to oficjalna informacja, ale ponoć Warner Bros. przymierza się do wyboru scenarzysty, który miałby zająć się kontynuacją Supermana w reżyserii Zacka Snydera. Wśród kandydatów wymienia się Steve’a Klovesa (Harry Potter, The Amazing Spider-Man), Travisa Beachama (Starcie Tytanów, Pacific Rim) i Lawrence'a Kasdana (Poszukiwacze Zaginionej Arki, Imperium Kontratakuje). Ani słowa o scenarzyście Man of Steel, którym był David S. Goyer (Czytaj więcej).

Marvel opublikował dwa nowe banery prezentujące głównych bohaterów The Avengers (Czytaj więcej).

W oczekiwaniu na nowe materiały zapowiadające The Dark Knight Rises ujawniono dwie okładki magazynu Empire z Batmanem i Banem (Zobacz tutaj). Zdjęcia do filmu Christophera Nolana zakończyły się w ubiegłym tygodniu, a premiera zaplanowana jest na lipiec 2012.

Przez pewien czas remake The Crow rozwijał się pod okiem Juana Carlosa Fresnadillo. Blisko głównej roli był Bradley Cooper, ale ostatecznie obydwoje zrezygnowali z tego projektu. Po tej współpracy pozostały nam tylko grafiki koncepcyjne autorstwa Diego Latorre (Zobacz tutaj).

Dalsze przymiarki do obsady hollywoodzkiej Akiry - Kristen Stewart może wystąpić w roli Kei (Czytaj więcej), natomiast aktor do roli Tetsuo zostanie wybrany spośród ośmiu kandydatów (Czytaj więcej).

Powiększa się za to obsada I, Frankenstein - złego demona może zagrać Bill Nighy (Czytaj więcej), a w roli ukochanej głównego bohatera Adama (Aaron Eckhart) wystąpi mająca polskie korzenie Yvonne Strahovski (Czytaj więcej).

Pilot serialu na podstawie komiksu Powers autorstwa Briana Michaela Bendisa i Michaela Avona Oeminga nie jest idealny - w styczniu ekipa filmowa powróci na plan, aby go dopracować (Czytaj więcej), a sam Bendis uspokaja, twierdząc że jest to jak najbardziej pozytywna wiadomość (Czytaj więcej).

Mickey Rourke, który zagrał Whiplasha w Iron Manie 2, w mało pochlebnych słowach wypowiedział się na temat współpracy z Marvel Studios, którzy jego zdaniem robią bezmyślne filmy i nie próbują nic z tym robić (Czytaj więcej).

Przymierzany do roli Temistoklesa, Australijczyk Joel Edgerton zrezygnował z możliwości występu w 300: Battle of Artemisia (Czytaj więcej).

Zaprezentowana została okładka DVD filmu animowanego Justice League: Doom, który ukaże się na wiosnę przyszłego roku (Zobacz tutaj).

Rządło - KomiksyNaEkranie.com


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-