baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #80 - Zapowiedzi na styczeń


marvelcomicsplPo fali anulowanych projektów przyszła kolej na zgoła inną wiadomość. Otóż Marvel dokończy komiks, na przeczytanie którego wszyscy stracili już nadzieję.

Chyba już wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek przyjdzie nam doczekać finału projektu The Twelve J.M. Straczynskiego i Chrisa Westona. Cuda się jednak zdarzają - w 2012 roku Marvel wyda brakujące numery. (więcej)

Finał historii "Dark Angel Saga" rozgrywającej się na łamach Uncanny X-Force ma być tak epicki, że Marvel już teraz zaczął pokazywać jego zwiastuny: pierwszy, drugi i trzeci.

W najnowszej odsłonie kolumny "X-Position" serwis CBR przepytał scenarzystę serii X-Factor Petera Davida o nowe status quo członków agencji detektywistycznej po wydarzeniach ze "Schism" i o przyszłe losy samych bohaterów komiksu. (więcej)

Niedawno ogłoszono, że Marvel będzie dążył do zrównania czasu debiutów komiksów w Sieci i w sklepach komiksowych. Teraz możemy poznać trochę szczegółów tego planu. (więcej i więcej)

Axel Alonso opowiedział o komiksie Point-One, który właśnie trafił do sprzedaży. Wielu sekretów nie zdradził, ale ilustracje są ciekawe. Mamy również smutną wiadomość dla fanów Bena Reilly'ego. (więcej)

Znamy styczniowe zapowiedzi marvelowych komiksów. (więcej)

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, opowiedział o możliwości realizacji projektu S.H.I.E.L.D/Coulson i zagłębił się w temat serialowego Hulka. (więcej)

Większość fanów rozczarowała informacja, że nowy "Ghost Rider" uzyskał kategorię wiekową PG-13. Kinomani liczyli, że nowy film będzie miał poważniejszy wydźwięk i otrzyma kategorię R. Reżyserzy Mark Neveldine i Brian Taylor zapewnili, że pomimo takiego zaszeregowania, możemy się spodziewać wielu brutalnych scen. (więcej)

Poszukiwanych jest 1000 statystów do pracy na planie filmu "Iron Man 3" w Wilmington w Północnej Karolinie. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon ghost rider hulk iron man marvel the twelve x-factor x-men


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

Dokończyli "Twelve"? Wow. Nigdy nie zrozumiem polityki wydawniczej Marvela.