baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Paweł Timofiejuk w Poznaniu


logo_bi1 Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu. W najbliższą środę (16 listopada br.) Gościem PDAK będzie Paweł Timofiejuk, który wygłosi wykład: "Wydarzenia polityczne jako tło i kanwa komiksów".
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w sali 82 w Bibliotece Uniwersyteckiej na ul. Ratajczaka 38/40 w Poznaniu.
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu oraz Centrala - Sztuka Komiksu Europy Środkowej serdecznie zapraszają na kolejną edycję Poznańskiej Dyskusyjnej Akademii Komiksu.

16 listopada br. gościem PDAK będzie mgr Paweł Timofiejuk. Wykład, który wygłosi nosi tytuł "Wydarzenia polityczne jako tło i kanwa komiksów".

mgr Paweł Timofiejuk - politolog zajmujący się przede wszystkim zagadnieniem nacjonalizmu. Obecnie przygotowuje dysertację o współczesnym nacjonalizmie rosyjskim. Komiksami zajmuje się zawodowo: jako ich wydawca, scenarzysta i tłumacz. Komiks interesuje go przede wszystkim jako narzędzie służące komunikacji społeczno-politycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz dyskusji!

PDAK to spotkania, gdzie równie ważna jak wykład jest dyskusja i Twoje zdanie.
Spotkania odbywają się w każdą trzecią środę miesiąca w Bibliotece Uniwersyteckiej na ul. Ratajczaka 38/40, w sali 82 o godzinie 18.00.

akademia_komiksu_plakat_1
[giera za: event FB]

Tagi

Paweł Timofiejuk Poznańska Dyskusyjna Akademia Komiksu


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-