baner

NEWS

- Rozmaitości

Ongrys w pakietach


Ongrys - logoWydawnictwo Ongrys uruchomiło sprzedaż pakietów swych komiksów drogą wysyłkową. Do wyboru są trzy zestawy, do których gratisowo dodawany jest albumik "Wszystkiego najlepszego, Bąbelku" niedostępny w normalnej dystrybucji. Cała oferta dostępna jest w tym miejscu.


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Ongrys -

Przy czym jeden z pakietów to dwie najnowsze pozycje, do których można też dołożyć dowolne wszcześniejsze publikacje, tak więc zamówienie można bez problemu dopasować do swoich oczekiwań.

krakers -

Szkoda że nie można samemu wybrać komiksów do pakietu i otrzymać zniżki.Kilka pozycji mnie interesuje ale na kupno pakietu za 550zł mnie nie stać...

Ongrys -

Ale właśnie napisałem, że można! Zamawiając obydwie nowości (plus darmowy albumik) można wybrać dowolne wcześniejsze publikacje, tak więc prawie wybierasz co chcesz.

A jeśli akurat nie chcesz nowości, ale chciałbyś zamówić parę wcześniejszych pozycji, też zawsze można napisać maila. Będą też zniżki, tym większe, im większe zamówienie.

Taka a nie inna oferta - z pakietami - wynikła stąd, że przychodziły zamówienia na pojedyncze albumy np. na "Gapiszon i Zuzia" (w dodatku za pobraniem). Przy zamówieniu pojedynczego albumu w wersji zwykłej, realizacja zamówienia jest całkowicie nieopłacalna, stąd propozycje pakietów.