baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

TRUST NOBODY – warsztaty tworzenia komiksu w Krakowie


trust_m Przypominamy, że do 10 listopada br. można się zgłaszać na warsztaty, które skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych komiksem, grafiką, do ilustratorów i twórców komiksu.
Spotkania odbędą się 26 i 27 listopada br. w galerii 'ZNACZY SIĘ' (ul. Kościuszki 37) w Krakowie.
Warunkiem przyjęcia na bezpłatne warsztaty, jest przesłanie na adres - kesek@znaczysie.pl oraz truscinski@wp.pl - do 1 strony szkicu planowanego komiksu lub pomysłu scenariusza na komiks.

Program warsztatów:
26.11.2011r. – Prowadzący: Przemek Truściński - prezentacja najciekawszych realizacji współczesnego komiksu, tworzenie komiksu na przykładzie własnych prac, omówienie prac kursantów, warsztaty indywidualne.
27.11.2011r. – Prowadzący: Przemek Truściński oraz Bartosz Sztybor - narracja w komiksie - prezentacja tematu, warsztaty indywidualne z kursantami.

Więcej informacji na stronie www.strefawolnegoczytania.pl oraz www.znaczysie.pl

Przemysław 'Trust' Truściński - absolwent Wydziału Grafiki łódzkiej ASP, autor licznych komiksów publikowanych w magazynach komiksowych i czasopismach w Polsce oraz za granicą. Laureat Grand Prix (1993 r.) oraz wielu innych nagród w konkursach na krótką formę komiksową Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi. Dyrektor artystyczny projektu antologii 44 wydanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
Bartosz Sztybor - dziennikarz, publicysta, krytyk filmowy i komiksowy, scenarzysta komiksowy. Wielokrotny laureat konkursu na krótką formę komiksową na MFK. Publikował m.in. w pismach „Ozon”, „Wprost”, „Esencja”, „Chichot”, „Machina”, periodykach komiksowych i zinach.

komiks_ok


[giera za: event FB]

Tagi

warsztaty komiksowe


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-