baner

NEWS

- Film

Wieści filmowe


Komiksy NaEkranie.comThe Walking Dead oficjalnie z trzecim sezonem, Red 2 w 2013 roku, Joel Edgerton blisko 300: Battle of Artemisia, Shane Black o Iron Manie 3 i James Mangold o The Wolverine.
Świetna oglądalność pierwszych odcinków nowego sezonu The Walking Dead nie pozwoliła czekać szefom stacji AMC i producentom, którzy zadecydowali o oficjalnym zamówieniu trzeciego sezonu (Czytaj więcej).

Niedawno niezwykle obszernie na temat Iron Mana 3 wypowiedział się jego reżyser i współscenarzysta - Shane Black. Dowiedzieliśmy się m.in. dlaczego najprawdopodobniej nie zobaczymy Mandarina jako przeciwnika, czego możemy spodziewać się po scenariuszu, jakie techniki realizacji filmu preferuje Black oraz z jakich powodów nie wzięto na celownik historii Demon In A Bottle (Czytaj więcej).

Na drugiego sierpnia 2013 roku zapowiedziano kinową premierę sequela Red, w którym raz jeszcze w głównej roli wystąpi Bruce Willis. Razem ze swoimi kolegami i koleżankami szpiegami będą polować na swoich wrogów w Europie. W tej chwili trwają poszukiwania reżysera (Czytaj więcej).

Głosu udzielił także reżyser The Wolverine - James Mangold. Zapowiada on, że jego film będzie różnił się nie tylko od poprzedniej części, ale także innych produkcji superbohaterskich i nie będzie przypominał typowego hitu kinowego (Czytaj więcej).

Rozpoczęły się prace nad scenariuszem kontynuacji X-Men: First Class, za który odpowiedzialny ma być Simon Kinberg, producent Pierwszej klasy i współscenarzysta X-Men: The Last Stand (Czytaj więcej).

Muzykę do The Avengers skomponuje Alan Silvestri, który ma za sobą pracę na rzecz Captain America: The First Avenger (Czytaj więcej).

Jeżeli nie stanie się nic nieprzewidzianego to Joel Edgerton (The Thing, Warrior) ma się ponowić wcielić w Temistoklesa w 300: Battle of Artemisia, sequelu-prequelu 300, za kamerą którego stanie Noam Murro (Czytaj więcej).

Ekranizacji doczeka się pierwsza historia z serii komiksowej Criminal Eda Brubakera i Seana Phillipsa - Coward. Scenariusz napisze sam Brubaker, natomiast za reżyserię odpowiedzialny ma być David Slade (Czytaj więcej).

Być może Punisher trafi na mały ekran - dla stacji Fox przygotowywana jest produkcja opisywana jako serial proceduralny, nowe spojrzenie na postać Franka Castle’a, wschodzącej gwiazdy nowojorskiej policji, który na boku jako samotny mściciel Punisher szuka sprawiedliwości dla tych, których zawiódł system (Czytaj więcej).

Rozpoczęto negocjacje z aktorem Garrettem Hedlundem, który otrzyma rolę Kanedy w zbliżającej się hollywoodzkiej wersji Akiry (Czytaj więcej). We wtorek przetestowani zostaną kandydaci do zagrania Tetsuo, wśród nich m.in. Ezra Miller i Alden Eherenreich (Czytaj więcej). Do ról drugoplanowych przymierzani są Gary Oldman, Helena Bonham Carter i Keira Knightley.

Jeszcze w tym roku nastąpi premiera serialu Metal Hurlant Chronicles, a w sieci udostępniono nowy zwiastun (Zobacz tutaj).

Opublikowano także pierwszy klip z Ghost Rider: Spirit of Vengeance (Zobacz tutaj).

Rządło - KomiksyNaEkranie.com


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

Całkiem ciekawe wieści. Wreszcie "Akira" bez DiCaprio, acz trudno będzie stworzyć film tak dobry (i rewolucyjny) jak oryginał. Serial z "Punisherem" oraz "Metal Hurlant" też się nieźle zapowiadają.