baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #74 - Teaserów moc


marvelcomicsplMarvel nie daje fanom odetchnąć. W tym tygodniu zaatakował ich zajawkami związanymi z Fear Itself i Ultimate Spider-Manem.

Zaprezentowano teaser pierwszego numeru Fear Itself: The Fearless. Komiks ma się ukazać 19 października. Za scenariusz odpowiadają Matt Fraction, Cullen Bunn i Chris Yost, a za rysunki Mark Bagley i Paul Pelletier. (więcej i więcej)

Opublikowano też kolejny teaser ostatniego numeru Fear Itself. Komiks ma się ukazać 19 października. (więcej)

Kolejna zaprezentowana zajawka dotyczy trzeciego numeru serii Ultimate Comics Spider-Man. Na kadrach autorstwa Sary Pichelli podziwiamy Milesa Moralesa. (więcej)

Crossover "Spider-Island" przynosi wiele zmian i szokujących wydarzeń. Jednym z nich będzie spotkanie Flasha "Venoma" Thompsona i Eddiego "Anti-Venoma" Brocka. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że Eddie był kiedyś Venomem, więc prawdopodobnie nie polubi on Flasha. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso opowiedział trochę o przyszłości Cyclopsa i jak planuje się w Domu Pomysłów ścieżki postaci. Nie zapomniał też wspomnieć o Avengers, cenach i Androidzie. (więcej)

Scenarzysta takich tytułów jak Daken, Dark Wolverine, Ghost Rider i Fear Itself: Uncanny X-Force opowie co nieco na temat przygód syna Logana, pewnym Duchu Zemsty oraz o końcówce pisanego przez siebie tie-inu do "marvelowego eventu roku". (więcej)

Japończycy wiedzą, jak robić szalone imprezy, dlatego też Tokyo Game Show to niezapomniane wrażenia dla tysięcy odwiedzających. W tym roku firma Capcom wykorzystała przewagę, jaką dają jej rodzinne strony i przygotowała kilkudniowe show, na którym co chwilę zasypywała fanów nowościami. Wśród wielu informacji znalazły się również wieści o "Ultimate Marvel vs. Capcom 3" i nowych zawodnikach. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers fear itself ghost rider marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-