baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #69 - Kolejne teasery


marvelcomicsplMarvel dba o to, by zainteresowanie eventem "Fear Itself" nie spadło. W ubiegłym tygodniu wypuścił 5 enigmatycznych teaserów. Podobno jeszcze więcej dowiemy się w przyszłym tygodniu podczas San Diego Comic Con.

Teasery przedstawiają sylwetki piątki postaci: Iron Fist, Stephen Strange, Red She-Hulk, Silver Surfer, Hulk.

Pierwszy numer miniserii Vengeance trafił do amerykańskich sklepów w ubiegłym tygodniu. Poznaliśmy już Ultimate Nullifiera, Miss America Chavez i ich kumpli z Teen Brigade. Twórcy powiedzieli kilka słów o tym projekcie. (więcej)

Wiemy już, że Marvel szykuje się do walki o serca internautów. Nie oznacza to jednak, że zaniedbuje potencjalnych sprzedawców detalicznych. Rusza inicjatywa "New Stores". (więcej)

Marvel poświęcił swoją cotygodniową kolumnę "Tuesday Q&A" Gregowi Rucka, który pracuje nad zupełnie nową serią The Punisher. Co scenarzysta ma do powiedzenia na temat tego komiksu i roli Franka w świecie Marvela? (więcej)

Z najnowszego "Talk to the Hat" dowiedzieliśmy się m.in. jaką rolę w "Schism" odegrają Storm i Gambit, dlaczego heroiny nie mają więcej solowych serii, jak sobie radzą tytuły CrossGen oraz co stało się z motion comics. (więcej)

Znamy już datę i część szczegółów wydań DVD i Blu-ray ekranizacji przygód nordyckiego boga piorunów, "Thora". (więcej)

W najnowszy numerze magazynu Entertainment Weekly poświęcono kilka stron reebotowi ekranizacji przygód marvelowego Ścianołaza. Zobaczyć możemy Spider-Mana w masce, Spider-Mana bez maski, Spider-Mana bez maski lecz z Gwen Stacy (dobra wymiana!) oraz kontrowersyjne wyrzutnie sieci. (więcej)

Marvel udostępnił 10 eleganckich tapet z głównymi bohaterami "Captain America: Pierwsze Starcie". (więcej)

W sprzedaży oficjalnie zadebiutowała gra towarzysząca najbliższemu filmowi Marvela o Pierwszym Mścicielu. Kapitanem możemy pohasać otłukując nazistów w lokacjach, które zobaczymy w tytule kinowym. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america fear itself hulk marvel punisher spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-