baner

NEWS

- Rozmaitości

Komikslandia we Wrocławiu


komikslandialogoJuż jutro w stolicy Dolnego Śląska otwarty zostanie nowy sklep z komiksami.
Z tej okazji kilka słów od właściciela Komikslandii:

Dzisiaj mam do zakomunikowania bardzo radosną wiadomość, zwłaszcza dla mieszkańców Dolnego Śląska i okolic. Otóż już 14 czerwca, punktualnie o godzinie 10, na ulicy Piłsudskiego 75-81 otwiera się Komikslandia-Wrocław!!! Z tej okazji zapraszam wszystkich fanów komiksu i mangi do jej odwiedzenia, wszystko, w dniu otwarcia, taniej o 10%! Poza tym, każdy kto wyda minimum 70 zł dostanie komiks gratis oraz naszą kartę rabatową.

Wrocław urzekł mnie swoją urodą i dynamiką rozwoju. Wierzę, że księgarnia z komiksami i mangą w tym mieście, to coś na co czekali wszyscy fani z Dolnego Śląska. Pamiętajcie, że powodzenie tego projektu zależy tylko od Was. Będziemy otwarci codziennie od 10 do 18. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas. Czekamy niecierpliwie na Wasze opinie i do zobaczenia we wtorek.


Dla wszystkich, którzy pragną zorientować się w asortymencie sklepu, jeszcze link do jego sieciowej odsłony: komikslandia.pl.

[PKP za Łukaszem Stokowskim]

Tagi

Komikslandia


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

weiter -

vision2001 dzieki za odpowiedzi.

vision2001 -

@weiter
1. To nie jest antykwariat tylko normalny sklep komiksowy (chociaż pewnie czasem mogą mieć w sprzedaży rzeczy starsze - ciężko dostepne - po cenie innej niż była pierwotna cena sprzedaży).
2. Komikslandia ma rabaty dla swoich klientów.
3. Do cen okładkowych pozycji wydanych przed styczniem 2011 został dodany obowiązujący obecnie VAT.
4. Rabat naliczany jest od ceny okładkowej.

weiter -

Przepraszam, ze zapytam, czy komikslandia to antykwariat?
I o co chodzi z tym: "Oferujemy niskie ceny, 10-15% niższe od okładkowych."
Kliknalem na oferte komiksow z serii Thorgal.
Chyba wszystkie maja zawyzona cene.
Od ktorej wiec jest naliczany ten rabat?

eric_cartman -

spoko, ostatnio ze znajomymi dziwiliśmy się, że w tak dużym mieście nie ma sklepu z komiksami, a tu taka niespodzianka. mam tylko nadzieję, że w dobie postępującej biedy na naszym rynku komiksowym to przedsięwzięcie się komikslandii powiedzie.

voydd -

Miodzio