baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #60 - Panowanie Thora


MarvelComics.plNa ekranach naszych i amerykańskich kin panuje najnowsza produkcja Marvel Studios, "Thor", ale wcale nie znaczy to, że fani X-Men poszli w odstawkę. Dom Pomysłów stara się zadowolić wszystkich.

Z okazji nadchodzącego eventu "X-Men: First To Last" Marvel obdarzy czytelników wariantami okładek przedstawiającymi rozwój poszczególnych mutantów, jaki przeszli podczas swojej przygody z X-Men (i nie tylko). Okładki te pojawią się w majowych wydaniach poszczególnych serii komiksowych. (więcej)

Zaraz potem znany ze swojej pracy przy X-Force scenarzysta Chris Yost rzucił nieco światła na historię, która ukaże się na łamach X-Men Giant-Size #1. Oto, co autor miał do powiedzenia na temat "X-Men: First to Last". (więcej)

Kiedy gościem kolumny "X-Position" był Peter David, jeden z najznamienitszych scenarzystów komiksowych ostatnich lat, autor zakręconych plot-twistów i kreator losów agencji detektywistycznej X-Factor, opowiedział o swoich planach co do wesołej gromady przyjaciół Madroksa. (więcej)

Kolejnym gościem tej kolumny był Nick Lowe, wydawca tytułów związanych z naszymi ulubionymi mutantami. (więcej)

Wreszcie ostatnim odpowiadającym na pytania czytelników na łamach "X-Position" był scenarzysta "bezprzymiotnikowych" X-Men. Sprawdźcie, co powiedział na temat swojej serii Victor Gischler. (więcej)

W lipcu startuje miniseria Red Skull, którą tworzą wspólnie Greg Pak i Mirko Colak. Zaprezentowano warianty okładek do wszystkich numerów, które wykonał sam David Aja. (więcej)

W jednej z odsłon kolumny "Talk to the Hat" do Toma Brevoorta dołączyła redaktor Lauren Sankovitch, odpowiedzialna za tytuły o Mścicielach. Jej wizyta była okazją do przyjrzenia się pracy redaktora w wydawnictwie. (więcej)

W pierwszy weekend maja na ekrany amerykańskich kin wszedł "Thor", najnowsza superprodukcja Marvel Studios, nie powinno więc dziwić, że w najnowszej odsłonie kolumny "Talk to the Hat" Tom Brevoort mówił przede wszystkim o tym filmie. (więcej)

Po tym, jak Ed Brubaker porzucił pisanie serii Secret Avengers, tytuł przejął Nick Spencer. Scenarzysta jednak nie zostanie tu na dłużej - jego celem jest napisanie tie-ina do "Fear Itself". (więcej)

Marvel nie chce dopuścić, by ktokolwiek zapomniał, że trwa "Fear Itself", "największy event tego roku". Dlatego wypuścił teasery komiksów, które już w czerwcu ukażą się pod tym hasłem. (więcej)

W ciągu minionego tygodnia na Avalonie przedstawiliśmy recenzję "Thora", filmowy katalog postaci, streszczenia kilku komiksów o nordyckim bogu piorunów, przybliżyliśmy sylwetki aktorów grających główne role w najnowszej produkcji Marvel Studios, nie zapominając jednocześnie o kolejnych newsach dotyczących tego obrazu. (więcej)

"Thor" rozpoczął nowy filmowy sezon blockbusterowy, a tymczasem MTV postanowiło przyznać nagrody za ten poprzedni. Nominowany jest "Kick-Ass" i "Iron Man 2". (więcej)

Promocja "X-Men: First Class" nabiera rozpędu. Doczekaliśmy się prawdziwego wysypu materiałów promocyjnych do tego filmu: klik, klik, klik, klik, klik.

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers fear itself iron man kick-ass marvel thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-