baner

NEWS

- Rozmaitości

''Ascend''- zamiast filmu komiks


8 grudnia ukaże się wydany wspólnie przez Image Comics i PCB Productions album Ascend, do którego scenariusz napisali Keith Arem i Scott Cuthbertson, stroną graficzną zajął się zaś Christopher Shy.

AscendNowela graficzna Ascend zabiera czytelnika do postapokaliptycznego Nieba, w którym między Aniołami trwa bitwa o ludzkie dusze.
Tym, co wyróżnia Ascend jest oprawa graficzna: "Ascend początkowo był projektem filmowym."-mówi Arem- "Współraca z rysownikiem- Christopherem Shy- dała nam możliwość stworzenia czegoś więcej niż tylko storyboardów na potrzeby filmu. Bohaterowie ożyli- i wiedzieliśmy już, że mamy w rękach coś specjalnego. Po roku prac bardzo się cieszymy, że mozemy oddać w ręce fanów skończone dzieło."
Erik Larsen, wydawca, dodaje "Oprawa graficzna tego albumu zwaliła nas z nóg. Każda plansza mogłaby równie dobrze egzystować samodzielnie jako okładka, a jeśli dorzucimy jeszcze do tego świetny scenariusz Keitha- ten komiks daje coś nowego fanom gatunku, i nie tylko im zresztą. Przewidujemy, że ten tytuł przyciągnie uwagę ludzi z branży rozrywki- tylko czekać na jego sukces."

Ascend


[Comics Continuum]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-