baner

NEWS

- Zapowiedzi

Mangowe zapowiedzi


Już niedługo do sprzedaży trafi szósty tomik "Vampire Knight" z wydawnictwa Waneko oraz pierwszy tom serii "Tokyo Toy Box" ze Studia JG.

Tokyo Toy Box #1

Tokyo Toy Box #1
Scenariusz: Takahiro Ozawa
Rysunki: Asako Seo
Data wydania: Marzec 2011
Seria: Tokyo Toy Box,
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Stron: 230
Cena: 19,90 zł
Wydawnictwo: Studio JG

Akihabara, Tokio. Niewielka wytwórnia gier wideo - Studio G3, walczy o byt na okrutnym rynku. Jej dyrektor, idealistyczny, nieodpowiedzialny, wiecznie nieogolony Tenkawa Taiyō zrobi absolutnie wszystko, by stworzyć grę, która podbije serca ludzi.

Ōtemachi, Tokio. Odnosząca sukcesy w świecie biznesu karierowiczka Tsukiyama Hoshino przeżywa kryzys ambicji, gdy zostaje nagle przeniesiona do podupadającej wytwórni gier z zadaniem wydźwignięcia jej z problemów finansowych. W to i tak niefortunne połączenie dwóch zupełnie różnych światów – żyjącego ideałami Taiyō i twardo stąpającej po ziemi Tsukiyamy, wdziera się firma będąca prawdziwą potęgą na rynku gamingowym, a wraz z nią – tajemniczy Sensui Izuru. Tak zaczyna się gra, w której stawką jest istnienie Studia G3!

„Tokyo Toy Box” to precyzyjne ukazanie bezpardonowych realiów rynku gamingowego „od kuchni”, gdzie polem walki są komputery, a bronią – wyobraźnia.
Obowiązkowa pozycja dla każdego fana japońskich gier!


Vampire Knight #06

Vampire Knight #06
Scenariusz: Matsuri Hino
Rysunki: Matsuri Hino
Data wydania: Marzec 2011
Seria: Vampire Knight,
Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 123x176 mm
Cena: 18,90 zł
Wydawnictwo: Waneko


[Karol Wiśniewski]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-