baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #49 - Zapowiedzi na kwiecień


MarvelComics.plKwietniowe zapowiedzi są wyjątkowo emocjonujące, bo właśnie w tym miesiącu ma wystartować szumnie zapowiadany event – "Fear Itself".

Wszystkie komiksy Marvela, które mają się ukazać w kwietniu, możecie zobaczyć tutaj.

Zaprezentowano teaser komiksu Throne of Blood: Birth of a Vampire. Scenarzystą jest Victor Gischler, a rysownikiem Goral Parlov. W sklepach pojawić się ma 6 kwietnia. (więcej)

W ostatniej kolumnie "X-Position" na pytania fanów odpowiadał Jason Aaron, scenarzysta mutancich tytułów: serii Wolverine oraz miniserii Astonishing Spider-Man & Wolverine. I chociaż PunisherMAX nie podpada pod rodzinę x-ludzi, którą zajmuje się ta kolumna, to i tak kilka pytań dotyczyło Franka. (więcej)

Scenarzysta serii Hulk oraz Thunderbolts udzielił paru informacji na temat wydarzeń, które sprawią, iż te dwa tytuły połączy crossover. Jednocześnie Marvel udostępnił zwiastuny lutowych numerów obu tych komiksów, które ukażą się 16 dnia tego miesiąca. (więcej)

Otwierająca historia zrestartowanych New Avengers już się zakończyła. Scenarzysta Brian Bendis opowiedział, co zaplanował na kolejne numery serii. (więcej)

Zgodnie z zapowiedzią, po odejściu Axela Alonso kolumna "Marvel T&A" zmieniła nazwę na "Talk to the Hat", nawiązując do kapelusika Toma Brevoorta, z którym ten rzadko się rozstaje. Redaktor opowiadał o najnowszym numerze Fantastic Four, oraz o podejściu wydawnictwa do młodych czytelników. (więcej)

Po niemalże 20 latach na rynku i ponad 200 wydanych numerach, najpopularniejszy amerykański magazyn komiksowy, "Wizard", zostaje zamknięty. (więcej)

Ogłoszono nominacje do najważniejszych nagród filmowych, popularnie zwanych Oscarami. Wśród produkcji nominowanych przez Amerykańską Akademię Filmową znalazł się też sequel "Iron Mana". (więcej)

Zdjęcia do drugiej adaptacji komiksu "Ghost Rider" z Nicholasem Cagem właśnie się zakończyły. Z tej okazji w Sieci pojawiły się zdjęcia z planu tej produkcji. (więcej i więcej)

Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Jane Goldman nie rozpoczęła prac nad scenariuszem filmu "Kick-Ass 2". (więcej)

Prezentujemy kolejne zdjęcia z planu niezatytułowanego rebootu "Spider-Mana". (więcej)

Kaskader Brandon Molale ujawnił na swoim Tweeterze, że zagra Hulka. (więcej)

Capcom, za pośrednictwem serwisu Eurogamer.net, ujawnił ostatnią parę zawodników, jaka będzie dostępna w ich najnowszej grze. Przy okazji w udzielonym wywiadzie Ryota Niistuma - producent gry - opowiedział, co się stanie z internetowymi oszustami podczas walki. (więcej)

Avalonowa arena od ponad pół roku stała pusta. Najwyższy więc czas, aby rozpoczęły się na niej kolejne pojedynki. Tym razem zmierzą się te najpodlejsze, najokrutniejsze, najgroźniejsze, czyli Vixens Vertigo! Najpierw jednak trzeba wyłonić finałową szesnastkę. Zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach do najnowszego plebiscytu organizowanego przez Redakcję Avalon marvelcomics.pl. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers fantastic four ghost rider hulk iron man kick-ass marvel punisher spider-man thunderbolts x-men


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

Koniec papierowego "Wizarda" (bo będzie już tylko cyfrowy) to dość mocne wydarzenie. Nie dziwię się jednak, większość ludzi preferuje czytanie komiksów nad czytanie o komiksach.