baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #47 - Pożegnanie z Quesadą


MarvelComics.plTen tydzień przyniósł wiele nowinek filmowych, a także kolejne rewelacje dotyczące eventu "Age of X" oraz wywiad z byłym już redaktorem naczelnym Marvel Comics Joe Quesadą.

W pierwszej części wywiadu z byłym już redaktorem naczelnym Marvel Comics, Joe Quesadą, obecnie CCO (Chief Creative Officer), opowiada, jak wyglądało odstąpienie od władzy z jego perspektywy. Druga część to próba oceny 10-letniej działalności na stanowisku naczelnego. (więcej i więcej)

Pierwsza odsłona kolumny "Marvel T&A" w 2011 roku i pierwsza po awansie Brevoorta i Alonso została poświęcona w całości odpowiedziom na pytania fanów, m.in. dotyczące Daredevila i Annihilators. (więcej)

Nadrabiamy zaległości z kolumną "X-Position" serwisu ComicBookResources. Po raz ostatni na jej łamach zagościł Zeb Wells, scenarzysta serii New Mutants, który właśnie kończy swoją przygodę z Nowymi Mutantami. (więcej)

Najnowsza zaś edycja "X-Position" gości Mike'a Careya, architekta eventu "Age of X". Scenarzysta jeszcze bardziej podbudował atmosferę wyczekiwania. (więcej)

Scenarzysta serii Spider-Girl, Paul Tobin, postanowił skomentować wydarzenia z drugiego numeru pisanego przez siebie komiksu i przy okazji dodał parę słów na temat przyszłych wydarzeń. (więcej)

Savage Land stanie się jeszcze bardziej dziki, gdy przybędzie tak syn Hulka, Skaar. Stanie się to w kwietniu na łamach pięcioczęściowej miniserii Skaar: King of the Savage Land autorstwa scenarzysty Roba Williamsa i artysty Briana Chinga, o której opowiedział Williams. (więcej)

W kwietniu trzej bohaterowie Marvela - Spider-Man, Hulk oraz Deadpool – wezmą udział w crossoverze zatytułowanym "Identity Wars", który zabierze ich w podróż do alternatywnej rzeczywistości. Bilety na tę szaloną wycieczkę sprzedają konduktor John Layman (scenariusz) i kierowca Lee Garbett (ilustracje). (więcej)

Z serii nowinek dotyczących adaptacji "Captain America: The First Avenger" znajdzie się zdjęcie Red Skulla przed przemianą (tutaj), oraz Chrisa Evansa w pełnym uniformie Kapitana (tutaj).

Dostaliśmy też nowe zdjęcia z planu rebootu serii "Spider-Man", wśród nich pierwsze zdjęcie Andrew Garfielda w stroju Spider-Mana (tutaj), oraz Denisa Leary w roli kapitana Stacy (tutaj).

Nie mogło zabraknąć nowych zdjęć z filmu "Thor". Pierwszym jest francuski plakat filmu (tutaj), a drugim ujęcie wkurzonego Chrisa Hemswortha (tutaj).

Pojawiły się nowe informacje dotyczące prequela "X-Men", w tym data brytyjskiej premiery i ciekawa lista aktorów i odtwarzanych przez nich postaci. (więcej)

Mimo dobrych wyników Box Office pokazów przedpremierowych, oficjalny start musicalu o człowieku Pająku, "Spider-Man: Turn Off the Dark", przy którym pracują Edge i Bono z U2, po raz kolejny został przesunięty. (więcej)

Fani czekający na film o Człowieku Mrówce mają powody do radości. Edgar Wright po raz pierwszy od dwóch lat zasiadł przy scenariuszu. Entertainment Weekly próbuje zaś znaleźć zwiastuny produkcji "Ant-Man" w powstającym właśnie filmie "Avengers". (więcej i więcej)

Przypominamy, że trwa plebiscyt podsumowujący rok 2010 w komiksach Marvela: Avalony i Zvalony oraz filmowe Oscary Anno Domini 2010. Zapraszamy do zabawy w ocenianie zeszłorocznych dokonań Domu Pomysłów.

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

ant-man avalon avengers captain america daredevil hulk marvel spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-