baner

NEWS

- Zapowiedzi

Plany wydawnictwa Ongrys na rok 2011


Ongrys - logoWydawnictwo Ongrys na swojej stronie internetowej poinformowało swoich czytelników nad czym pracuje w tym roku.
Zapraszamy do rozwinięcie newsa po więcej szczegółów.
Rok 2011 niewątpliwie będzie rokiem ważnym. Kłopoty z dystrybucją i uzyskaniem płatności, zmiana polityki wydawniczej największego wydawcy komiksów - Egmontu oraz podwyżka cen wynikająca z VAT-u zapewne znacząco wpłyną na rynek komiksu w Polsce. Tak więc zamiast zapowiedzi - parę słów nad czym pracujemy i co postaramy się wydac w nowym roku. A są to trzy pozycje:

1. Antologia komiksów Papcia Chmiela

Tomik zbierający różne, nie-Tytusowe opowieści nestora polskiego komiksu. Będzie to m.in. Sierżant King, Sadełko i Szczudełko, Witek Sprytek, Roz i Bitek, Kapitan Mewka, Cyrk Bum Tarara, Hipcio i Gapcio, Druszek Tadeuszek i inne.2. Kawaler de Lagardere

Opowieść płaszcza i szpady, narysowana przez Tadeusza Raczkiewicza dla "Świata Młodych", częściowo zaginiona i odtworzona. Historia zbrodni, zemsty i miłości, rozgrywająca się w XVIII-wiecznym Paryżu.
3. Shooting Star

Historia życia największej gwiazdy kina wszech czasów - Marilyn Monroe, namalowana przez Zbigniewa KasprzakaNa razie nie są znane daty premier, nie jest też ustalone czy komiksy te zostaną opublikowane w wersji kolekcjonerskiej, zwykłej czy też obu.


[Ystad za Ongrys]

Tagi

ongrys


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

oligator1975 -

No to mam pozycje obowiązkowe na ten rok!!! Zaje...fajnie!!!

endrju -

Zajebiscie zapowiada sie ten komiks o monroe.

bardzoczarnykot -

No. Pierwszy komiks Ogryzków, który zakupię od bardzo dawna.

ramirez82 -

O, ten komiks Kasprzaka o Monroe zapowiada się całkiem zachęcająco. Miła niespodzianka.