baner

NEWS

- Rozmaitości

''Crying Freeman'' - bliżej


Na stronie wydawnictwa JPF można już zamawiać pierwszy tom serii Crying Freeman. Więcej o komiksie - oraz okładki trzech tomów - w rozwinięciu newsa.

Zapowiedź wydawnictwa:

"Japończyk, który został mordercą chińskiej mafii "Hundred Eight Dragon".Jego pseudonim to Crying Freeman. Dlaczego po każdym zabójstwie po jego polikach spływają łzy? Za tym dziwnym pytaniem kryje się zdumiewająca i mroczna historia młodego mężczyzny o imieniu Yo i pięknej kobiety - Emu.
Przed Wami kolejny przebój mistrza "poważnej kreski" - Ryoichi'ego Ikegami, którego styl mieliście okazję poznać podczas lektury innego jego przeboju - mangi "Heat", która ukazała się niedawno nakładem naszego wydawnictwa. "Crying Freeman" znany jest także z wyświetlanego w telewizji filmu "Wybrany", będącego adaptacją tej mangi!

Mistyczny świat chińskiej mafii i japońskiej jakuzy, w którym przede wszystkim stawiana jest lojalność do zwierzchników. Wojny gangów i pojedynki zabójców oraz uczucie wyrastające na tym nieprzyjaznym gruncie, to główne atuty tej opowieści! Przemoc i seks, miłość i śmierć - po prostu kawał dobrej sensacji!"[JPF]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-