baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #38 - Różnorodnie


MarvelComics.plJeśli jesteście fanami postaci Marvela, ale wasze zainteresowanie nie ogranicza się do komiksów, to dwie z ostatnich nowinek na pewno was zainteresują.

Marvel najwidoczniej jest zadowolony z efektów swojej współpracy z Madhouse, której wynikiem jest nadawane właśnie w Japonii anime o Iron Manie. Idąc za ciosem, Dom Pomysłów postanowił spróbować współpracy z innym studiem o renomie wśród fanów anime. (więcej)

Już się wydawało, że prace nad musicalem Spider-Man: Turn Off the Dark ruszą pełną parą. Okazuje się jednak, iż projektu tego nie przestaje prześladować pech, albowiem The New York Times donosi o kolejnych opóźnieniach. Premiera musicalu o zawrotnym budżecie 60 milionów dolarów została przesunięta z grudnia na styczeń przyszłego roku. (więcej)

Zaprezentowano pierwsze wersje alternatywnych okładek do zaplanowanego na luty 2011 projektu Onslaught Unleashed, w którym Secret Avengers i Young Allies będą walczyli ramię w ramię. Ich autorem jest Rob Liefeld. (więcej)

Scenarzysta Jim McCann opowiedział o swoich planach co do Hawkeye'a i Mockingbird w miniserii Widowmaker i potem. (więcej)

Odpowiedzialny za fabułę X-Men: Legacy oraz nadchodzącego Age of X: Alpha Mike Carey opowiedział o swoich projektach dotyczących przyszłych przygód mutantów. (więcej)

W tym tygodniu Tom Brevoort i Axel Alonso pogadali o tworzeniu komiksów pod nowych czytelników, miniserii Osborn oraz zmianach w numeracji. Nie zapomnieli też o pokaźnej porcji nowych grafik. (więcej)

Rick Remender znany jest przede wszystkim ze swojej pracy nad serią Punisher i Franken-Castle oraz Punisher: In Your Blood. Obecnie scenarzysta zajmuje się grupą zabójców pod wodzą Wolverine'a w nowej serii Uncanny X-Force. (więcej)

Wraz z końcem rozpoczynającej się właśnie pięcioczęściowej miniserii Punisher: In The Blood Rick Remender pożegna się z Frankiem Castle, którego przygody tworzył przez ostatnie lata. Zapraszamy na wspominkowy (ale nie tylko) wywiad z człowiekiem, który wywrócił życie Punishera do góry nogami. (więcej)

Styczniowe zapowiedzi komiksów Marvela można zobaczyć tutaj.

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers marvel punisher spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-