baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #33 - NYCC 2010: Preludium


MarvelComics.plUbiegły weekend stał pod znakiem New York Comic-Con. Marvel nie miał daleko ze swojego nowego biura, więc wystawił silną ekipę, która wprost zasypała fanów nowinkami. Zanim jednak do nich przejdziemy, poinformujemy o tym, co działo się jeszcze przed konwentem, a było tego całkiem sporo. Szczegółowego sprawozdania z NYCC możecie się spodziewać jutro.

Nowa era w życiu Spider-Mana zbliża się wielkimi krokami. Po epoce określanej jako Brand New Day, Peter Parker rozpocznie zupełnie nowy etap w swoim życiu. Ten okres w historii jego przygód będzie nosił nazwę Big Time. (więcej)

Naczelny Marvela poświęcił swoją stałą kolumnę sztandarowemu bohaterowi Domu Pomysłów. Mowa oczywiście o Spider-Manie. Joe skupił się na najbardziej kontrowersyjnych historiach ostatnich lat, czyli "One More Day" i "One Moment in Time", których sam jest autorem. (więcej)

W przyszłym miesiącu czytelnicy Marvela będą mogli złożyć wizytę w bardzo specjalnym zakładzie karnym i odwiedzić odsiadującego tam karę Normana Osborna – człowieka, który ze szczytów władzy stoczył się na samo dno. Wszystko to dzięki pięcioczęściowej miniserii zatytułowanej po prostu Osborn, której autorkami są pisarka Kelly Sue DeConnick i artystka Emma Rios. (więcej)

Scenarzysta Brian Michael Bendis opowiedział o swoich planach co do dwóch pisanych przez siebie tytułów o Mścicielach: Avengers i New Avengers. (więcej)

Wolverine/Hercules: Myths, Monsters & Mutants to czteroodcinkowa miniseria, która zadebiutuje w marcu 2011. Frank Tieri postawi na drodze Logana i Herca Matsuo, króla Erysteusa i Acheloosa. Scenariusz zilustruje Juan Roman Cano Santacruz, a okładki wykona Joe Jusko. (więcej)

Autor znany do tej pory z pisania historii w takich seriach jak Punisher, Franken-Castle czy ostatnio 1 Month 2 Live, tym razem zajął się przygodami oddziału zabójców Wolverine'a w serii Uncanny X-Force. Za pośrednictwem serwisu CBR opowiedział o swoich planach odnośnie drużyny. (więcej)

W marcu 2011 rozpocznie się "X-Men/Super Soldier: Escape From the Negative Zone", historia, którą śledzić będzie można na łamach trzech annuali: Uncanny X-Men Annual #3, Steve Rogers: Super Soldier Annual #1 i Namor: The First Mutant Annual #1. James Asmus napisze skrypt do wszystkich odsłon, a zilustrują je m.in. Nick Bradshaw i Ibraim Roberson. (więcej)

SEGA, japońska firma odpowiedzialna za stworzenie tak znanej postaci, jak niebieski jeż Sonic, ogłosiła, że pracuje nad nową grą opartą na licencji wydawnictwa Marvel. "Captain America: Super Soldier" powinien pojawić się na półkach sklepowych w okolicach premiery filmu o czerwono-biało-niebieskim bohaterze Ameryki (czyli 21 lipca 2011) i według pierwszych zapowiedzi twórców gry, nie będzie to tylko wirtualna kalka ekranizacji. (więcej)

Firma Activision zapowiedziała, że pracuje nad nową grą opartą na komiksach wydawnictwa Marvel. Ich najnowsze dzieło, "X-Men: Destiny" będzie jednak się różnić pod wieloma względami od innych licencjonowanych produkcji. (więcej)

Tom Brevoort i Axel Alonso znaleźli krótką chwilę, by zapełnić najnowszą odsłonę rubryki "Marvel T&A" jeszcze przed nowojorskim konwentem. (więcej)

Marvel poinformował, że pierwszy nakład komiksu Chaos War #1 został wyprzedany na poziomie dystrybutora. Przygotowywane jest już drugie wydanie, które na sklepowych półkach pojawić się ma 3 listopada. (więcej)

Grudniowe zapowiedzi komiksów Marvela można zobaczyć tutaj.

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers marvel spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-