baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #21 - Powrót Young Avengers


MarvelComics.plOstatnimi czasy Marvel coraz odważniej zaczyna promować miniserię Avengers: The Children's Crusade. Nie zapomina jednak i o innych tytułach.

Twórcy Young Avengers, Alan Heinberg i Jimmy Cheung, długo kazali czekać fanom na powrót do wymyślonych przez siebie postaci. Na szczęście 8 lipca czekanie dobiegnie końca. Wtedy wystartuje Avengers: The Children's Crusade. (więcej i więcej)

Kiedy ostatnio informowaliśmy o tym, że Matt Fraction ma przejąć serię Thor, miało to nastąpić wraz z #610 tego komiksu. Od tego czasu ukazywały się zapowiedzi kolejnych zeszytów, których scenarzystą niezmiennie pozostawał Kieron Gillen, co pozwalało żywić pewne nadzieje fanom boga piorunów. Niestety, co ma wisieć nie utonie - Matt Fraction przypomniał o tym, że czeka na swoją kolej do interpretacji postaci Thora. Wyrok został więc przesunięty, nie wycofany. (więcej)

Na panelu Mondo Marvel podczas HeroesCon nie zaprezentowano żadnych nowych grafik ani nie przygotowano żadnych ogłoszeń. Całe spotkanie to sesja pytań, na które wspólnie próbowali odpowiadać Jonathan Hickman, Jeff Parker, Jim McCann, Lauren Sankovitch, Paul Tobin, Christos Gage i Bill Rosemann. (więcej)

W sierpniu rozpocznie się 3-odcinkowe crossover, na którego pomysł wpadł Ed Brubaker. "Scared Straight", bo taki jest jego tytuł, rozegra się na łamach Avengers Academy #3-4 i Thunderbolts #147, a co za tym idzie napiszą je Christos Gage i Jeff Parker, a ilustracjami zajmą się Mike McKone i Kev Walker. (więcej)

Wzajemne relacje w rodzinie Osbornów nigdy nie były łatwe. Przekonała się o tym również Lily Hollister. Balansująca między Normanem a Harrym, zamieniona w przestępczynię o pseudonimie Menace, a teraz nosząca dziecko Normana, powróci we wrześniu na łamach The Amazing Spider-Man. (więcej)

Seria Black Widow wystartowała w kwietniu tego roku za sprawą Marjorie Liu i Daniela Acuny. Wygląda na to, że nie wszystko jest w porządku na pokładzie tego tytułu, bo na wrzesień zapowiedziano zmianę warty. Wtedy to serię przejmą Duane Swierczynski i Manuel Garcia. (więcej)

Ledwo opadnie kurz po World War Hulks, a od razu rozpocznie się kolejne miażdżące wydarzenie w zielonym odłamie uniwersum Marvela. Począwszy od września i numeru #612 główna gamma seria przejdzie na liczbę mnogą i zmieni tytuł na Incredible Hulks, a do tego będzie wychodziła dwa razy w miesiącu. (więcej)

Jeden z najciekawszych scenarzystów, twórca przygód Wolverine'a w jego serii Wolverine: Weapon X, postanowił opowiedzieć nieco o tym, co czeka Logana w najbliższej przyszłości, głównie w jego nowej serii zatytułowanej po prostu Wolverine. (więcej)

Kiedy podczas Secret Invasion Brian Bendis przywrócił do życia Mockingbird, bohaterkę, za którą prawie nikt nie tęsknił, spotkała go za to fala krytyki. Scenarzysta bronił się zapewnieniami, że Bobbi jest tak fascynującą postacią, że już niedługo czytelnicy doczekają się absorbujących przygód byłej Mścicielki. Jim McCann na łamach nowej serii Hawkeye & Mockingbird ma zamiar spełnić tę obietnicę. (więcej)

Zaprezentowano kolejne teasery eventu Shadowland: pierwszy i drugi.

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers daredevil marvel spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-