baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #20 - Na filmowo


MarvelComics.plW ostatnim tygodniu Marvel przyhamował trochę z promocją Shadowland. W zamian poznaliśmy trochę szczegółów dotyczących filmowych adaptacji.

Kiedy ostatni raz informowaliśmy o przebiegu batalii pomiędzy Domem Pomysłów a spadkobiercami Jacka Kirby'ego o prawa do komiksowych postaci, sprawa dopiero nabierała rozpędu. Teraz do rozgrywki dołączył Disney. (więcej)

Victor Gischler, scenarzysta odpowiedzialny za serie Deadpool: Merc with a Mouth, Deadpool Corps oraz nową serię, która niedługo ukaże się na rynku - bezprzymiotnikowe X-Men, odpowiedział na pytania fanów. (więcej)

Pisarz Jonathan Maberry, tworzący ostatnio dla Domu Pomysłów (miniseria DoomWar), planuje wystawić Franka Castle na wielką próbę wraz z początkiem czteroczęściowej miniserii Marvel Universe Versus the Punisher, która rozpocznie się w sierpniu. Jak sam tytuł wskazuje, Frank będzie musiał stawić czoło... całemu uniwersum Marvela. (więcej)

Właśnie zadebiutowała seria Secret Avengers, jeden z czterech koni pociągowych mających pociągnąć zaprzęg zwany "Avengers". Scenarzysta tytułu, Ed Brubaker, wypowiedział się na jego temat. (więcej)

Namor the Sub-Mariner, jedna z najstarszych postaci stworzona przez Dom Pomysłów, doczeka się swojej solowej serii już w sierpniu. Nie licząc swoich początków w Marvelu oraz kilku miniserii napisanych na początku XXI wieku, jest to pierwsze takie przedsięwzięcie, za które będą odpowiadać Stuart Moore i rysownik Ariel Olivetti. (więcej)

James McAvoy, który dostał rolę w "X-Men: First Class". W filmie reżyserowanym przez Matthew Vaughna zagra Charlesa Xaviera. (więcej)

Pojawiły się nowe informacje (oraz zdjęcia) odnośnie gry łączącej bohaterów z komiksowego świata Marvela oraz postaci komputerowych z firmy Capcom. (więcej)

Potwierdzono, że Tommy Lee Jones pojawi się w "Captain America: The First Avenger". Wciąż nie wiadomo, w kogo miałby się wcielić popularny aktor. (więcej)

Marvel Studios zaangażowało wreszcie scenarzystę, który podejmie się zadania napisania fabuły dla filmowych Runaways. Jest nim Drew Pearce, znany przede wszystkim z brytyjskiego serialu "No Heroics". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america disney marvel namor punisher runaways x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-