baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #14 - O wszystkim po trochu


MarvelComics.plUbiegły tydzień dostarczył różnorodnych nowinek z marvelowego poletka. Nie faworyzowano żadnego z bohaterów.

Dopiero co dowiedzieliśmy się o pojedynczym zeszycie Siege: Spider-Man autorstwa Briana Reeda, a tymczasem okazuje się, że scenarzysta ten pisze również miniserię zatytułowaną The Amazing Spider-Man Presents: American Son, skupiającą się na Harrym Osbornie i jego problemach. (więcej)

Serwis CBR przepytał współscenarzystę przygód Śmiałka, Anthony'ego Johnstona, o aktualnie trwającą historię "Left Hand Path" oraz o nadchodzący one-shot Daredevil: Cage Match. (więcej)

Architekt House of M, Secret Invasion i Siege, Brian Bendis, wypowiedział się na temat Heroic Age i Mścicieli. (więcej)

Chociaż od zakończenia pierwszego wolumenu serii Young Avengers Allana Heinberga i Jimmy'ego Cheunga Eli i jego towarzysze praktycznie nie mieli własnego tytułu, to nie zabrakło ich zarówno przy okazji Civil War, jak i Secret Invasion. Z Siege nie mogło być inaczej. One-shot Siege: Young Avengers napisze Sean McKeever, a zilustruje go Mahmud Asrar. (więcej)

Scenarzysta Fred Van Lente ogłosił swoje plany dotyczące serii Web Of Spider-Man. Złapany w sieć pytań, wyjawił między innymi, w jaki sposób zmieni się ten tytuł po zakończeniu "The Gauntlet", o czym będzie następna historia i kto to wszystko narysuje. (więcej)

Marvel poinformował, że pierwszy numer miniserii Marka Millara i Stevena McNivena, Nemesis, sprzedał się tak dobrze, że potwierdzono drugie wydanie. Ma pojawić się w sklepach 28 kwietnia. (więcej)

Wiemy już, kto poprowadzi stery następnego ważnego projektu filmowego o Mutantach. Chociaż w przypadku pierwszej części zapowiadanej trylogii "X-Men: First Class" nie będzie nim Bryan Singer, to twórca ten zapowiedział już swój udział w produkcji. (więcej)

Activision postanowił zrobić niespodziankę fanom Pająka i udostępnił wcześniej pierwszy trailer swej najnowszej gry "Spider-Man: Shattered Dimensions". Przy okazji ujawnił również kilka nowych informacji. (więcej)

Z pozostałych nowinek filmowych m.in. zaprezentowano kilka zdjęć z debiutującego w najbliższych tygodnia "Iron Man II", a także ogłoszono nazwisko aktora, który wcieli się w postać Bucky'ego w nadchodzącej adaptacji "The First Avenger: Captain America". (więcej i więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america daredevil iron man marvel nemesis siege spider-man x-men young avengers


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-