baner

NEWS

- Zapowiedzi

Drugi numer "Pirata" na Komiksowej Warszawie


Pirat2

Mikołaj Spionek na swojej stronie internetowej poinformował, że na Komiksową Warszawę szykuje premierę - długo oczekiwanego - drugiego numer magazynu Pirat.
Cytując za stroną:
Pirat ponownie wypływa na szerokie wody, tym razem obładowany o wiele lepszym arsenałem niż poprzednim razem, minęło sporo czasu od pierwszego wydania, ja wiem, ale złożenie do kupy szczególnych artystów wymaga trochę pracy, no i po drodze miałem masę swoich przeszkód z którymi musiałem się uporać, dla tego to wszystko pochłonęło tyle czasu. Pirat będzie wypuszczony na “FESTIWAL – KOMIKSOWA WARSZAWA” który odbędzie się 17.04 tam tez będziecie mogli nabyć to cudeńko, jeszcze nie wiem dokładnie jak to będzie wyglądało z tą całą giełdą komiksów itd. ale na pewno tam będzie. Odnośnie ceny to trudno mi powiedzieć coś konkretnego, będę starał się żeby to było 12 ziko jak poprzednim razem, ale nie wiem jak teraz się cenią drukarnie w kryzysowej atmosferze, tym razem nakład będzie nieco mniejszy, tak więc kto pierwszy ten lepszy.

Przypominamy, iż pierwsza część "Pirata" miała swoją premierę w marcu 2008 roku podczas odbywających się wówczas Warszawskich Spotkań Komiksowych.

Pirat #2


Rysunki: Afu Chan Yan, Gabriel Bautista, Hannes Pasqualini, Clarence Weatherspoon, W. Johnson Cadwell, Nicolaus Rummel, Matteo Scalera, Pietro Antognioni, Mikołaj Spionek
Druk: czarno biały
Oprawa: miękka
Format: B5
Stron: ok 85
Wydawnictwo: Niezależne
Redaktor naczelny: Mikołaj Spionek
Okładka: Mikołaj Spionek
Data wydania: 17 kwiecień 2010[Ystad za Mikołaj Spionek]

Tagi

Pirat


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-