baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #13 - Spider-Man na tapecie


MarvelComics.plFani Spider-Mana powinni być usatysfakcjonowani. Ubiegły tydzień przyniósł wiele nowinek związanych ze Ścianołazem.

Scenarzysta Roger Stern ponownie napisze przygody Spider-Mana i raz jeszcze będzie to spotkanie Pająka z Juggernautem. Pierwsza część (z trzech) ukaże się w The Amazing Spider-Man #627 już 31 marca. Ilustracje stworzy Lee Weeks. (więcej)

W czerwcu, w ramach The Amazing Spider-Man Presents, ukaże się pierwszy numer miniserii z Black Cat w roli głównej. Autorką scenariusza będzie Jen Van Meter, a ilustracje zostaną stworzone przez Javiera Pulido. (więcej)

Brian Michael Bendis powiedział, czego możemy się spodziewać w ciągu następnych numerów pisanego przez niego serii Ultimate Comics Spider-Man. (więcej)

Od jakiegoś czasu Peter Parker musiał znosić fakt, że Venom podaje się za niego i działa w Avengers Normana Osborna. Teraz, gdy dzięki Siege kariera Osborna chyli się ku upadkowi, Spider-Man będzie miał okazję stanąć oko w oko z Venomem. (więcej)

One-shot Siege: Secret Warriors ma przybliżyć czytelnikom bitwę o Asgard z perspektywy Nicka Fury'ego i jego wesołej kompanii. Scenarzysta Jonathan Hickman opowiedział pokrótce o tym komiksie. (więcej)

Jordan D. White, jeden z edytorów Marvela, na swoim oficjalnym, wydawniczym blogu zaprezentował po jednej przykładowej stronie z zapowiadanych na siódmego kwietnia World War Hulks oraz Realm Of Kings: Son Of Hulk #3, a także kilka ciekawostek dotyczących tego pierwszego. (więcej)

Niedawno opublikowany teaser wskazuje na lipiec tego roku i twórców Joego Quesadę i Paolo Riverę. Nadal nie wiadomo jednak, czym jest O.M.I.T.? (więcej)

Dom Pomysłów kazał długo czekać fanom Marvelmana - od chwili przejęcia praw do tej postaci minęło już kilka miesięcy. Teraz jednak wiadomo, że fani bohatera powinni oczekiwać tego lata zacierając ręce. (więcej)

Ponieważ premiera drugiego filmu o przygodach Iron Mana zbliża się dużymi krokami, Marvel nie przepuszcza okazji, by wypromować Tony'ego Starka i... trochę zarobić. Zaprezentowano alternatywne okładki do różnych marvelowych komiksów, których motywem przewodnim jest Iron Man. (więcej)

Kolejny komiks będący częścią składową właśnie zakończonego Fall Of The Hulks został wyprzedany i jego dodruk ponownie trafi do dystrybucji. (więcej)

Chris Evans przyjął ofertę Marvela i wcieli się w postać Steve'a Rogersa w filmie "The First Avenger: Captain America". Tym samym zakończyła się wielotygodniowa saga o wyborze aktora do tej roli. (więcej)

Zobowiązania Bryana Singera względem filmu "Jack the Giant Killer", który ma wyreżyserować, nie pozwolą mu na zajęcie się "X-Men: First Class". Nic jednak straconego, gdyż Singer został producentem kolejnego tytułu ze świata X-Men. (więcej)

Międzynarodowy plakat filmu "Iron Man II" ujrzał światło dzienne. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america hulk iron man marvel marvelman secret warriors spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-