baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #10 - Cisza przed burzą?


MarvelComics.plMiniony tydzień był wyjątkowo spokojny, jeśli chodzi o komiksy Marvela. Nie znaczy to jednak, że wydawca zaniedbał fanów.

W kwietniu ma ukazać się kilka one-shotów będących tie-inami do Siege, a skupiających się na postaciach i wydarzeniach, na które zabrakło miejsca w głównej miniserii eventu. Jednym z nich jest Siege: Captain America Christosa Gage'a i Frederico Dallocchio. Scenarzysta opowiedział o tym projekcie. (więcej)

Redaktorzy serwisu IGN.com wzięli na spytki scenarzystę Jonathana Hickmana. Ich celem było wyciągnięcie ze skryby jak najwięcej wiadomości o nadchodzącym dużymi krokami projekcie S.H.I.E.L.D. i dalszych planów co do Secret Warriors. (więcej)

Scenarzysta Uncanny X-Men, Matt Fracion, odpowiedział na łamach kolumny "X-Position" na pytania fanów. Przy okazji zaprezentował szkice Whilce'a Portacio z #522 pisanej przez siebie serii. (więcej)

Zaprezentowano kilka pierwszych stronic z przedostatniego numeru miniserii Siege napisanej przez Briana Michaela Bendisa i zilustrowanej przez Oliviera Coipela. Komiks ma trafić na półki sklepowe w dniu 17. marca. (więcej)

Pięciu wspaniałych do roli Kapitana Ameryki, koncept arty z animowanego "Thora" i całkiem prawdopodobne, że koncept art z aktorskiego "Thora" – to bilans większości filmowych newsów z ubiegłego tygodnia. (więcej)

Powróciły plotki, jakoby Wesley Snipes brał udział w pracach przygotowawczych nad czwartym filmem o Bladzie. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon blade captain america marvel s.h.i.e.l.d. secret warriors siege thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-