baner

NEWS

- Zapowiedzi

Mucha Comics w 2010 roku


Mucha Comics opublikowało plany wydawnicze na rok 2010 na alejowym Forum Wydawców. Wydawnictwo planuje w tym roku opublikowanie jeszcze 10 albumów.


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

qwerty -

no ciekawe czy to wszystko wydadza w 2010, wiekszosc z tego byla juz zapowiadana na 2009.
ciekawe tez czy w tym roku marvel wyda nastepnego trejda astonishing x-men, w koncu nazbieralo juz sie troche zeszytowek. wtedy pewnie i mucha szybciej wyda.

karampuk -

Astonishing: wydarzenia z House of M (w ktorym Astonishing X-Men biorą udział) blokują wydanie kolejnego (5) tomu. Ale za to jak już się HoM pojawi, to spokojnie bedzie mozna wydac 2-3 tomy pod rząd...

Andy13 -

powinni to wydać. w końcu podobno wychodzą na prostą. a z tych zapowiedzi tylko tom #3 Loveless niepodzielony i Avengers Disassembled wydane pod koniec lutego były zapowiedziane na zeszły rok. reszta pozycji była w planach na czas nieokreślony z tego co pamiętam.
jeden komiks miesięcznie (tak wynika z planów) to dobry pomysł moim zdaniem. osobiście brakuje mi Batmana (już w tym roku!!), Supermana, Punishera i czegoś z Vertigo może, ale i tak oferta jest całkiem dobra. chyba powoli można zapomnieć o Egmoncie i upominaniu się notorycznie o jakieś komiksy super-bohaterskie...