baner

NEWS

- Ukazały się

Trzeci komiks Tomasza Obelskiego.


Bilet szczescia
Pod koniec 2009 roku, bez większego rozgłosu pojawiła się trzecia część komiksowego cyklu Tomasza Obelskiego "narkotyki, sex i pieniądze" pod tytułem "Bilet szczęścia".
Po więcej szczegółów zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Bilet szczęścia


Scenariusz: Tomasz Obelski
Rysunki: Tomasz Obelski
Oprawa: miękka
Format: 165x235
Stron: 16
Cena: 10 zł
Wydawnictwo: Tomasz Obelski
ISBN: 83-923373-4-4
Data wydania: bliżej nieokreślony 2009
Witajcie
Kilkanaście lat temu gdy stawiałem pierwsze kreski, a później kładłem kolor na puste kartki do albumu "Złagodzić ból istnienia" wtedy nie myślałem że komiksowa karuzela rozkręci się i że będzie się kręciła do dnia dzisiejszego. Po drodze zobaczyliście polowanie "Łowców" a teraz "Bilet szczęścia", który jest ostatnim fragmentem komiksowej układanki z cyklu: narkotyki, sex i pieniądze. W poszukiwaniu szczęścia ludzie ustawiają się w kolejkach do totalizatora przy czym zakreślają szczęśliwe liczby licząc że los będzie łaskawy i spadnie na nich deszcz pieniędzy, który pomoże odmienić życie i spełnić marzenia. Prawdopodobieństwo wygranej jest porównywalne do dotknięcia ręką laski Andersena. "Bilet szczęścia" rozjaśni zagubione umysły które wierzą w wielką wygraną. Historia przedstawiona w komiksie jest prawdziwa i wydarzyła się naprawdę piszcie co o niej myślicie na: obelix[at]op.pl album dedykuje tym wszystkim co chcą pracować nad własnym życiem, którzy obracają szare dni w kolorowe. To by było na tyle zaraz odjeżdża mój szczęśliwy tramwaj he.
[przedmowa autora]

Zainteresowani tym komiksem, mogą nabyć go na portalu aukcyjnym Świstak u samego autora. Na aukcjach dostępne są też dwie wcześniejsze pozycje komiksowe Tomasza Obelskiego - Złagodzić ból istnienia, oraz Łowcy.

[Ystad]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Ystad -

Nie pokaże Ci, bo prawie natychmiast po zamieszczeniu tego artykułu ktoś go kupił.
Prawdopodobnie zostanie od wystawiony jeszcze raz. Ja swój egzemplarz już mam. Dzisiaj widziałem inny na świstaku który został sprzedany, wiec jest ich więcej niż rzeczony JEDEN. Musisz co jakiś czas sprawdzać świstaka, ewentualnie napisać do autora- co będzie chyba szybszym i łatwiejszym sposobem (mail był w przedmowie -> obelix[at]op.pl )

juzio -

Tak to POKAŻ mi gdzie można to kupić na Świstaku? Oprócz 4 TYTUŁÓW pana Kreskowego nie ma wymienionego. Widziałem go kiedyś na MFK lecz w jednym egzemplarzu był wykonany.

Ystad -

juzio pisze:Gdzie to można zakupić?


Jest napisane w tekście
Zainteresowani tym komiksem, mogą nabyć go na portalu aukcyjnym Świstak u samego autora. Na aukcjach dostępne są też dwie wcześniejsze pozycje komiksowe Tomasza Obelskiego - Złagodzić ból istnienia, oraz Łowcy.

juzio -

Gdzie to można zakupić?