baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #8 - Heroic Age


MarvelComics.plNadal dział PR Marvela skupił się przede wszystkim na promowaniu nadchodzącego w maju Heroic Age.

Jako, że w maju rozpoczyna się nowy rozdział w historii wydawniczej Marvela - Heroic Age - Dom Pomysłów przygotował na tę okazję specjalną miniserię o jakże pasującym tytule Age of Heroes. (więcej)

Marvel przerzucił ciężar promocji Heroic Age ze startującej w maju serii Avengers, na świeżo-ogłoszoną kolejną serię o Mścicielach - Secret Avengers. Wypuszczono aż 6 teaserów tejże. (1, 2, 3, 4, 5, 6)

Zaprezentowano też okładkę do pierwszego numeru Avengers Briana Bendisa i Johna Romity Jra. Nie pojawiły się na niej wszystkie postacie pokazywane wcześniej na teaserach, ale za to widnieją na niej inni popularni bohaterowie. (więcej)

Redaktor Marvela Bill Rosemann i scenarzysta Jeff Parker opowiedzieli, co czeka Thunderbolts podczas Heroic Age. (więcej)

Początek Heroic Age to konfrontacja Bucky'ego z Baronem Zemo II. Ogłoszono, że od numeru 606. Captain America do Eda Brubakera dołączy Buch Guice, który przejmie obowiązki rysownika i inkera serii. (więcej)

I tym razem nie zapomniano o mutantach. Marvel zaprezentował teaser zapowiadający zbliżający się X-Event Second Coming. Obrazek tradycyjnie wykonał Daniel Acuna. (więcej)

Scenarzysta serii Punisher, Rick Remender, opowiedział o tym, co zaplanował dla monstrum znanego niegdyś jako Frank Castle, a obecnie przypominającego bardziej potwora stworzonego przez Frankensteina. (więcej)

Mark Millar opublikował okładkę do pierwszego numeru projektu jego i Stevena McNivena - Nemezis. Wraz z coverem scenarzysta wypuścił w świat reklamówkę i pewną intrygującą obietnicę. (więcej)

Wydawca nie zapomina o fanach kosmicznego zakątka swego uniwersum. W maju ukaże się The Thanos Imperative: Ignition, napisany przez Dana Abnetta i Andy'ego Lanninga one-shot rozpoczynający event The Thanos Imperative. (więcej)

Po dłuższej absencji, redaktor naczelny Marvela Joe Quesada powrócił na łamy kolumny "Cup O'Joe" i udzielał się na temat najpopularniejszej obecnie kwestii dotyczącej uniwersum Marvela, czyli zbliżającej się Ery Bohaterów. (więcej)

Podczas swej pracy nad Invincible Iron Man Matt Fraction sukcesywnie przygotowywał wieloletnią asystentkę Tony'ego Starka, Pepper Potts, do roli superbohaterki. Ostatnio Pepper nadała sobie nawet pseudonim - Rescue. Taki też będzie tytuł zaplanowanego na maj one-shota napisanego przez Kelly Sue DeConnick, żonę Fractiona. (więcej)

Filmowych newsów w zeszłym tygodniu było jak na lekarstwo. Poznaliśmy jedynie datę premiery czwartego filmu o Człowieku Pająku, i przypomniano nom, że film o przygodach Ant-Mana jeszcze nie umarł.

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america heroic age iron man marvel nemezis punisher second coming spider-man thunderbolts x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-