Nowe Teksty

Szaleniec z Oskarem
Pawełek o filmie "Joker"
Paulina Christa: Żeby pamięć o dziadku nie zaginęła
rozmowa z Pauliną Christą, prezesem Fundacji „Kreska” im. Janusza Christy
Coś się kończy, coś się zaczyna
Tymoteusz Wronka o "Łasuch #03"
Danie w sosie słodko-gorzkim
Wronka o "Chew #12: Czarna polewka"
Pewnego razu w kinie
Pawełek o filmie "Pewnego razu... w Hollywood"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #5


marvelcomicsplPo bardzo obfitym w wiadomości tygodniu poprzednim, tym razem Marvel nie zachwycił ilością produkowanych newsów.

Scenarzysta Kieron Gillen potwierdził krążące po Sieci plotki głoszące, że jego seria S.W.O.R.D. pójdzie w ślady Doctor Voodoo: Avenger of the Supernatural i zakończy się z numerem piątym. (więcej)

W kwietniu startuje miniseria Marvel Her-Oes, która ma zapełnić lukę w repertuarze komiksów dla młodzieży. O nastoletnich heroinach napisze Grace Randolph, a jej scenariusze zilustruje Craig Rosseau. (więcej)

Również w kwietniu ukaże się pierwszy numer Ultimate Comics Avengers 2. Scenarzysta Mark Millar na swoim forum potwierdził, że pisany przez niego projekt będzie miał postać serii mini-serii i przy okazji powiedział kilka innych rzeczy o tym komiksie. (więcej)

Scenarzysta Avengers: The Initiative, Christos Gage, opowiedział, jaką rolę pisany przez niego tytuł odegra w evencie Siege. (więcej)

Thunderbolts, drużyny do zadań specjalnych Osborna działającej na długo przed powstaniem Dark Avengers, nie zabraknie podczas Siege, kiedy ich szef wyda rozkaz ataku na Asgard. Scenarzysta serii Jeff Parker opowiedział, czego czytelnicy będą mogli się spodziewać w najbliższych numerach. (więcej)

Marc Webb ("500 Days of Summer") został reżyserem nowego filmu opowiadającego o przygodach Spider-Mana. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

Avalon


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-