baner

NEWS

- Rozmaitości

Nowa wersja WAK-a.


WAK, czyli "Wielkie Archiwum Komiksu" przeszedł gruntowny remont - zmieniła się layout serwisu oraz pojawiły się w nim nowe funkcje i działy. Zachęcamy do odwiedzin!
Poprzednia wersja strony wraz z bazą ciągle jest dostępna pod innym adresem


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Cello -

Przecież baza cały czas jest przenoszona, a stara wersja zniknie z czeluści internetu gdy wszystkie komiksy zostaną wpisane do nowej. Trochę spostrzegawczości.

A stronka to po prostu jedna wielka rewelacja, właśnie takiego serwisu brakowało - z jednej strony najkompletniejsza baza danych w Polsce a z drugiej serwis społecznościowy w którym można wszystko komentować. Ktoś powie druga Aleja, ale WAK ma dużo nowocześniejszy layout, więcej działów, baza za jakiś czas będzie bardziej rozbudowana i siłą tej strony są szczególiki - wchodząc w jakiś komiks na Gildii czy Alei w opisie komiksów często są jakieś braki (np. ilość stron) a tutaj widzę że wszystko schludnie i ładnie w tabelce jest opisane i to nawet w takich pozycjach jak np. Gigant.

kokosz -

Dla mnie to żaden remont, a całkiem nowy portal, tyle że pod ta samą nazwą. Archiwum jest puste, w dziale "Komiksy" pozycje tylko z paru ostatnich lat. Nie wiem, kto tworzy serwis, czy to te same osoby co kiedyś. Nie widze żadnej ciągłości z poprzednim. Nie ma w nim tego, co dla mnie było siłą WAKa, czyli wielkiego i dokładnego archiwum komiksów z lat 1990-1999. Dobrze chociaż, że starą wersję można przeglądac jako opcja...

Ale oczywiście staremu nowemu portalowi życzę 100 lat, miliona odsłon i szybkich łączy