baner

NEWS

- Zagranica

Dom Pomysłów nie odpoczywa


marvelcomicsplTym razem zebraliśmy dla Was najważniejsze marvelowe nowinki z ostatnich 2 tygodni. Są wakacje, ale Dom Pomysłów nie wypoczywa.

Z okazji głośnej premiery miniserii Captain America: Reborn scenarzysta Ed Brubaker powspominał zamierzchłe czasy, ale także napomknął o tym, co zaplanował na najbliższą przyszłość. Możemy być m.in. pewni występu Normana Osborna i jego Avengers na łamach Captain America. (więcej)

Scenarzysta Karl Kesel, który jest odpowiedzialny za komiks All-Winners Comics 70th Anniversary Special, zdradził kilka szczegółów dotyczących tej historii. Dodatkowo został zaprezentowany zwiastun tego komiksu, w którym za rysunki odpowiedzialany jest Steve Uy. (więcej)

Duane Swierczynski, który obecnie pisze skrypty do serii Cable, zapowiedział gościnny występ X-Men i wyjaśnienie tajemnicy zdolności Hope oraz jej związku z Phoenix. (więcej)

Redaktor naczelny Marvela Joe Quesada na łamach autorskiej kolumny zaprezentował tony grafik z nadchodzących komiksów. Jednocześnie wypowiedział się na temat przyszłości nowego imprintu Ultimate Comics, statusie Reginalda Hudlina, dalszej współpracy wydawnictwa z Dwaynem McDuffiem, serii Thor po odejściu jej scenarzysty J.M. Straczynskiego, oraz zapowiedział kolejną miniserię z udziałem Herculesa. Na deser zaprezentował zwiastun motion-comic Briana Michaela Bendisa i Aleksa Maleeva – Spider-Woman. (więcej i więcej)

Zaprezentowano kolejne stronice z debiutującej na początku sierpnia miniserii Luke Cage Noir, a jej scenarzyści Mike Benson i Adam Glass, postanowili poopowiadać, czego możemy spodziewać się po tym komiksie. (więcej)

Ogłoszono, że w październiku wystartuje nowy miesięcznik poświęcony Człowiekowi Pająkowi – Web of Spider-Man. (więcej)

Dan Slott, scenarzysta serii Mighty Avengers, ogłosił, że kolejne numery będzie współtworzył z Christosem Gagem, z którym współpracował już nad Avengers: The Initiative. Przy okazji powiedział, czego czytelnicy mogą się spodziewać po najnowszej historii. (więcej)

W listopadowym The Amazing Spider-Man #611 ma pojawić się gościnnie Deadpool. Numer zostanie napisany przez Joe Kelly'ego. (więcej)

Paul Cornell poopowiadał o zaplanowanej na listopad miniserii Black Widow: Deadly Origin. Jego scenariusz zilustruje Tom Raney. (więcej)

Pojawiły się kolejne zdjęcia z sequela filmu Iron Man. Jest to pierwszy rzut oka na Scarlett Johansson w roli Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy. (więcej)

Potwierdzono krążące od kilku dobrych tygodni plotki. Odtwórczynią roli Jane Foster w adaptacji komiksu Thor w reżyserii Kennetha Branagha została Natalie Portman. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

Marvel


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-