baner

NEWS

- Konkurs

Konkurs ''Comic Campus''


Firma Stabilo ogłosiła konkurs na komiks mangowy. Nagrodą główną jest wyjazd na Comics Salon do Erlangen (Niemcy) w styczniu 2006.

Nagrodą główną jest wyjazd na Comics Salon do Erlangen (Niemcy) w styczniu 2006. Tam weźmiesz udział w warsztatach komiksowych oraz spotkaniach z autorami komiksów.Spotkasz tam także laureatów tego konkursu rozgrywanego w innych krajach europejskich. Uwaga: jeśli zwyciężca okaże się osobą niepełnoletnią to zaproszony zostanie także z dorosłym opiekunem.
Dodatkowo wyróżnimy 20 komiksów, a ich autorom wyślemy supernagrody - produkty firmy Stabilo.

Regulamin konkursu


1. w konkursie mogą wziac udział osoby, które nie ukończyły 22 lat.
2. Konkurs trwa od 1 kwietnia do 30 września 2005 r.
3. Na konkurs można przesyłać komiksy w stylu manga, czarno białe, które zajmują nie mniej niż 8 i nie więcej niż 16 stron, na kartkach formatu A4.UWAGA! Przysyłajcie kserokopie komiksów lub ich komputerowe wydruki, bo prac nie odsyłamy!
4. Każda z kartek powinna być podpisana przez uczestnika imieniem i nazwiskiem, a na odwrocie pierwszej proszę umieścić adres i telefon autora. Jeśli autor jest osobą niepełnoletnią, musi tam również znaleźć się podpis rodzica lub opiekuna.
5. Do komiksu należy dołączyć prawidłowo wypełnione zgłoszenie - wzór zgłoszenia zamieszczony jest na stronie www.stabilo.pl. Gdy autorem Komiksu jest osoba niepełnoletnia, na Zgłoszeniu powinny się znaleźć również dane rodzica lub opiekuna oraz jego podpis.
6. Uwaga! Zgłoszenia wypełnione niekompletnie, nieczytelne, złożone po terminie zakończenia konkursu, wysłane oddzielnie niż Komiks nie wezmą udziału w Konkursie.
7. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez komisję do 30 października 2005 r.
8. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni w ciągu 10 dni od rozstrzygniecia Konkursu, listami poleconymi.
9. Wszystkie nagrodzone prace mogą zostać zamieszczone w magazynie W.I.T.C.H. oraz na stronie internetowej www.stabilo.pl.
10. Dane osobowe uczestników są gromadzone przez Organizatora tylko w celu realizacji Konkursu.
11. Pełny regulamin konkursu będzie dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.stabilo.pl.

Na Wasze prace i Zgłoszenia czekamy do 30 września. Nasz adres:

COREX Sp.z.o.o.
Ul.Ryżowa 31
02-495 Warszawa


Pełny regulamin

Zgłoszenie do konkursu

[Stabilo]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-