Konkurs Asterix i Wikingowie - Aleja Komiksu
reklama baner reklama
baner

Konkurs

Asterix i Wikingowie

Rozpoczęto: 2006-05-29 11:00:00
Zakończenie i losowanie: 2006-06-12 11:00:00

Grupa nieustraszonych Wikingów udaje się na podbój wioski Galów. Chcą uprowadzić "czempiona strachu", który ma nauczyć ich latać. Doszły ich bowiem słuchy, ze strach dodaje ludziom skrzyyydeł. W tym samym czasie Asterix z Obelixem, w pocie czoła kształtują charakter Trendixa, syna wodza Galów. Stoją przed nie lada zadaniem: jak z maminsynka zrobić prawdziwego mężczyznę?

Gdy jednak tchórzliwy Trendix wpada w ręce Wikingów, Asterix z Obelixem nie będę stali z założonymi rękoma. Spotkanie dzielnych i zaprawionych w bojach ludów musi zakończyć się w jeden sposób! Nieoczekiwanie do akcji wkracza Abba, piękna córka wodza Wikingów. Czy Trendix zdoła udowodnić, ze jest prawdziwym mężczyzną?
Oj, będzie się działo...I dzieje się - zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania zestaw gadżetów związanych z najnowszym filmem o przygodach Asteriksa!

Odpowiedz na jedno banalne pytanie - a będziesz miał szansę wygrać zestaw, w skład którego wchodzi: album komiksowy o Asteriksie, piłka plażowa z logo filmu (wakacje za pasem!), pokaźnych rozmiarów dmuchana maczuga do gromienia Rzymian (i nie tylko) i DVD z hitem Asterix & Obelix: Misja Kleopatra!

Trzy pakiety nagród niecierpliwie czekają na zwycięzców - nie pozwól czekać im zbyt długo!

Dodatkowe informacje o filmie - po kliknieciu tutaj

Nagrody ufundowała firma SPI, oficjalny dystrybutor filmu Asterix i Wikingowie w Polsce.

Konkurs zakończył się 2006-06-12 11:00:00. Poniżej lista zwycięzców i odpowiedzi na pytania.

Lista zwycięzców:
Włodzimierz Bąk, Piława Górna
Małgorzata Morawska, Chełmek
Karina Atłas, Tąpkowice

Poprawne odpowiedzi
1. Jakie spodnie nosi Obelix?
a) w paski
b) w kropki
c) w krateczki
d)