reklama baner reklama
baner

Konkurs

Bioautografy!

Rozpoczęto: 2008-01-10 05:00:00
Zakończenie i losowanie: 2008-01-24 05:00:00
Wspólnie ku lepszej przyszłości!bioantologiakonkurs2Obywatelu/Obywatelko!

Jedyna Słuszna Władza przygotowała dla Ciebie specjalną niespodziankę, która pozwoli Ci odpocząć od codziennej rutyny pracy w naszych kopalniach!

Przygotowaliśmy dla Was jedyny w swoim rodzaju konkurs, w którym zdobyć można... nadstawcie ucha... jeden z trzech egzemplarzy albumu BiOCOSMOSiS : Emnisi Antologia #1 Z AUTOGRAFAMI TWÓRCÓW!

Tak, tak, renegaci Edvin Volinski, Nikodem Cabała i Grzegorz Krysiński dzięki zawieszeniu broni między Jedyną Słuszna Władzą a Błędnie Postępującą Opozycją zgodzili się złożyć swoje podpisy na albumach. Ba! Nie tylko podpisy! Ale to już niespodzianka a dla tych z naszych obywateli, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie.

Słuchaj teraz uważnie, Obywatelu/Obywatelko! W trosce o Wasze dobre samopoczucie postanowiliśmy zmusi...eee... poprosić Was o coś w zamian - napiszcie recenzję filmu powstałego na podstawie komiksu. Wybranego filmu, podkreślmy!

Konkurs trwa do 24 stycznia - do boju zatem! Ku chwale Jedynej Słusznej Władzy!

Niech Kilof i Wiertarka będą z Wami!


...Zarząd Jedynej Słusznej Władzy nie bierze na siebie odpowiedzialności za wypadki mające miejsce podczas pracy nad tekstami. Zastrzegamy sobie także prawo do natychmiastowego wycofania się na z góry upatrzone pozycje w przypadku buntu w kopalniach.