baner

Komiks

All Star Batman i Robin, Cudowny Chłopiec

All Star Batman i Robin, Cudowny Chłopiec

Scenariusz: Frank Miller
Rysunki: Jim Lee
Tusz: Scott Williams
Kolor: Alex Sinclair
Okładka: Jim Lee, Scott Williams, Alex Sinclair
Publicystyka: Bob Shreck
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2009
Seria: Mistrzowie Komiksu
Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170 x 260 mm
Stron: 240
Cena: 89,00 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 978-83-237-2585-5
WASZA OCENA
7.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
7 /10
Zagłosuj!
Batman, mityczny bohater komiksowy zrodzony z cienia, wyjęty spod prawa, napędzany pragnieniem brutalnej zemsty, oraz Robin, Cudowny Chłopiec, promyk światła u boku Mrocznego Rycerza z Gotham. Ale korzenie nastoletniego wspólnika tkwią w cieniu równie głębokim, jak ten, który spowija Batmana. Oto skrzywdzone sieroty z dwóch pokoleń połączone niekończącą się uliczną krucjatą przeciwko zbrodni. Nieustającą walką, która niszczy ich ciała i umysły.

Legenda komiksu, Frank Miller, przedstawia nową opowieść, która plasuje się niejako w pół drogi pomiędzy jego dwoma klasycznymi dziełami – wielkim "Batmanem: Rok pierwszy", a przełomowym i nowatorskim "Batmanem: Powrotem Mrocznego Rycerza". We współpracy z doskonałym plastykiem Jimem Lee stworzył opowieść o Batmanie i Robinie, jakiej jeszcze nie widziano, a która sprawia wrażenie, że była z nami od zawsze. Oto początki legendarnego duetu komiksu. Wspaniały i ponadczasowy – "Batman i Robin, Cudowny Chłopiec"!

opis wydawcy

Recenzja

All Star Batman i Robin, Cudowny Chłopiec, Przemysław Zawrotny

Galerie

All Star Batman i Robin, Cudowny Chłopiec All Star Batman i Robin, Cudowny Chłopiec All Star Batman i Robin, Cudowny Chłopiec

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-