baner

Komiks

PDDK - Timof Comics #3: Muchy

PDDK - Timof Comics #3: Muchy

Okładka: Karol Kalinowski
Data wydania: Październik 2009
Seria: PDDK - Timof Comics
Druk: czarno-biały, offset
Oprawa: miękka
Format: 148X210 mm
Stron: 24
Cena: 0,01 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiks wydany w ramach Polskiego Dnia Darmowego Komiksu

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

vision2001 -

Hehe... Co mogą zrobić różne osoby ze komiksowego (i nie tylko) światka kontynuując wcześniej rozpoczętą historię o muchach??? Śmieszny, (z wiadomych względów) słabo narysowany komiks. Hehehe.

qba -

no nie wiem, mnie w nim nic nie rozśmieszyło. Ponurak jestem.

ljc -

dla mnie tragedia

Ystad -

qba pisze:no nie wiem, mnie w nim nic nie rozśmieszyło. Ponurak jestem.


ljc pisze:dla mnie tragedia
Niech zgadnę... żałujecie każdego grosza/złotówki jakiego wydaliście na ten komiks? ;)Mnie on bawił od samego procesu tworzenia, i bawi mnie do dzisiaj. Reakcje na ten komiks również mocno mnie bawią.

vision2001 -

Ystad pisze: Niech zgadnę... żałujecie każdego grosza/złotówki jakiego wydaliście na ten komiks? ;)
Hehe. Ja nie żałuję. ;)

Hehe - ale pewnie do pozostałych wypowiedzi masz rację ;)Ystad pisze: Mnie on bawił od samego procesu tworzenia, i bawi mnie do dzisiaj. Reakcje na ten komiks również mocno mnie bawią.
Chylę czoła i zazdroszczę odnośnie możliwości tworzenia tego komiksu. Poważnie. Gratuluję.

ljc -

Ystad pisze:
qba pisze:no nie wiem, mnie w nim nic nie rozśmieszyło. Ponurak jestem.


ljc pisze:dla mnie tragedia
Niech zgadnę... żałujecie każdego grosza/złotówki jakiego wydaliście na ten komiks? ;)Mnie on bawił od samego procesu tworzenia, i bawi mnie do dzisiaj. Reakcje na ten komiks również mocno mnie bawią.
czasu mi szkoda przede wszystkim

qba -

nie twierdzę, że to zły komiks, bo z naukowego punktu widzenia bym nawet udowodnił jego wartości.Jako zwykłemu czytelnikowi, mi się nie podobał. Mniemam, że miało byś smiesznie, mi nie było podczas lektury. Nie ten typ humoru.A jak jesteśmy przy złośliwościach :wink: to mniemam Jacku, że Ciebie komiks ten bawi, bo jesteś jego współautorem? :wink:

Ystad -

qba pisze:

A jak jesteśmy przy złośliwościach :wink: to mniemam Jacku, że Ciebie komiks ten bawi, bo jesteś jego współautorem? :wink:


nie odbieram tego zdania jako złośliwości. musiałbyś się bardziej postarać żebym się wkurzył ;)byłbym kłamcą jakbym napisał "nie masz racji".Bawi mnie ten komiks RÓWNIEŻ dlatego że jestem jego współautorem, ale nie tylko z tego powodu. Jak go otwieram przypomina mi się cały proces tworzenia, śmiechy i dobra zabawa ludzi którzy siedzieli wtedy w barze. Czytanie go na bieżąco, i czekanie co pojawi się w następnym kadrze. Etc etc etc.Teraz jak go czytam, to niektóre kadry mnie najnormalniej rozpiep..ją. No stary "wielopierśna Suzy"? kurde, ile razy o tej bohaterce nie pomyślę w tej jej charakterystycznej pozie to gęba mi się śmieje :Dno kaman. ten komiks jest naprawdę śmieszny w niektórych momentach :) nie patrz na rysunki, siądź i przeczytaj go nie oczekując fajerwerków to zobaczysz co w nim jest naprawdę fajnego :D

qba -

ale ja absolutnie nie chciałem Ciebie wkurzać, kaman.Pierwsze wrażenie było na tyle odstraszające, że chyba jeszcze odczekam trochę z kolejnymi lekturami.heh, no widzisz, niewtajemniczonemu w tworzenie tego komiksu żuczkowi jak ja, brakuje tego kontekstu tworzenia. Rozumiem jednak ,że to, w połączeniu z historyjką, może dać piorunujący efekt.

vision2001 -

http://komiksomania.pl/publicystyka/gal ... /p/10.htmlA ja nadal uważam, że ta pozycja to gradka :)

ljc -

niejednogłośnie, ale w ankiecie dla Komiksomanii właśnie Muchy wytypowaliśmy jako najgorszy komiks roku :)

Ystad -

vision2001 pisze:http://komiksomania.pl/publicystyka/galeria/zenujace-bo-polskie/p/10.html

A ja nadal uważam, że ta pozycja to gradka :)
a ja sobie po tym komentarzu przeczytałem raz jeszcze Muchy. i CAŁY CZAS MI SIĘ PODOBAJĄ :D