Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

Komiks

Notes #1: Tajemne sprawki małej żyrafki

Notes #1: Tajemne sprawki małej żyrafki

Autor: Vanitachi, Little Lady Punk
Data wydania: Kwiecień 2009
Seria: Notes
Cena: 19,90 zł
Wydawnictwo: Studio JG
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Bycie seryjnym mordercą seryjnych morderców to nie przelewki. Trzeba walczyć z prasą, policją i poetami polskiego baroku, trzeba pozbyć się jakiejś panny i zaprosić Ryuzakiego na studniówkę... Nie, nie, na odwrót... Z każdej strony czyha niebezpieczeństwo: FBI, SPK, IPN, puste kalorie w chipsach, kibice Legii, wywiadówka... I wszędzie może się czaić ten zakichaniec L!

Przed Wami długo oczekiwana premiera "Notesu" -- Największej Plamy Na Honorze Kiry! W tomie pierwszym off-icjalny wywiad z impersonifikacją Tsugumi O-by i Takeshiego Obaty oraz niepublikowany wcześniej dodatek, z którego dowiecie się czy za pomocą "Death Note'a" udałoby się wygrać drugą wojnę światową i dlaczego najpożyteczniejszą literką alfabetu zostało Ł.

Do tomiku "Notesu" został dołączony także dodatek autorstwa Vanitachi:

"Doomsday Book"
Prawo i sprawiedliwość nie zawsze mają ze sobą wiele wspólnego. Light Yagami postanawia wystąpić w obronie sprawiedliwości, łamiąc prawo. L, genialny detektyw współpracujący z policją, próbuje zapobiec serii morderstw dokonywanych przez Kirę. Czy tragedii można uniknąć? L decyduje się zaryzykować życiem nie po to, by złapać Kirę, lecz aby uchronić go przed popełnieniem jeszcze cięższej zbrodni -- sprzeniewierzeniu się prawdzie, o którą obaj walczą.
Alternatywne zakończenie pierwszej części mangi "Death Note" to historia opowiadana w celi śmierci -- historia o zaufaniu, nadziei i miłości.

[Studio JG]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-