baner

Komiks

DICK4DICK: Harem Zordaxa

DICK4DICK: Harem Zordaxa

Scenariusz: Jakub Rebelka
Rysunki: Jakub Rebelka
Data wydania: Marzec 2009
Druk: kolor
Oprawa: miękka szyta
Format: B5
Stron: 36
Cena: 18,49 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Potężny międzygalaktyczny władca Zordax uwięził na jednej ze swoich planet-więzień przedstawicielki płci pięknej wszystkich ras i gatunków. Wszystko po to, by naturalny rozwój wszechświata ustał. Harmonia chaosu zaczęła się rozpadać a całe planety wymierać...
Kiedy również Ziemia stanęła w obliczu wielkiego zagrożenia z jej mieszkańców zostaje wyłoniona elita. Jednostki wyjątkowe, ludzie obdarzeni zespołem najbardziej szlachetnych cech. Inteligencją, sprytem, siłą, zimną krwią i odwagą oczywiście. Jest ich pięciu i to oni są jedyną nadzieją na przywrócenie ładu we wszechświecie – Dick4Dick!
Najnowszy komiks Jakuba Rebelki to wyjątkowy hołd dla komiksowej pulpy – zeszytów z historiami i bohaterami tak niewiarygodnymi, że aż fascynującymi. Tą opowieścią SF, czerpiącą garściami z najbardziej tandetnych osiągnięć gatunku, Rebelka udowadnia, że jego talent i umiejętności nie mają żadnych ograniczeń. To wizualna orgia, w której rysownik wykorzystuje sceniczny wizerunek zespołu Dick4Dick, by stworzyć z nich intergalaktycznych superherosów gotowych stawić czoła zagrożeniu nawet w najodleglejszych zakątkach kosmosu.
Jak się zresztą okaże stawić trzeba będzie nie tylko czoła...
opis wydawcy

Galerie

DICK4DICK: Harem Zordaxa DICK4DICK: Harem Zordaxa DICK4DICK: Harem Zordaxa DICK4DICK: Harem Zordaxa

Tagi

Dick4Dick Jakub Rebelka

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-