baner

Komiks

Możemy zostać przyjaciółmi

Możemy zostać przyjaciółmi

Scenariusz: Mawil
Rysunki: Mawil
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2008
Wydawca oryginału: Reprodukt
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: B5
Stron: 64
Cena: 23,90
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-60915-21-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Chodzisz co niedzielę do kościoła tylko po to, żeby ją spotkać. Uczysz się tańczyć, bo na kursie pojawia się ona. Brzydka pogoda nie jest ci w stanie zepsuć wyjazdu pod namioty skoro na kempingu mieszka także ona. Znosisz wszelkie niewygody życia w akademiku, bo są one niczym wobec możliwości spotykania jej codziennie.
Nie przestajesz o niej myśleć, ale jednocześnie nie potrafisz do niej po ludzku zagadać. Obsesyjnie pragniesz kontaktu, ale w jej towarzystwie nogi ci miękną. Chcesz wykrzyczeć, co czujesz i marzysz, żeby ona czuła to samo. Ale co, jeśli jedyne co od niej usłyszysz to: „Możemy zostać przyjaciółmi”...
Najnowszy komiks mawila, autora „Bend”, to cztery opowieści o miłości. Tej młodzieńczej – pełnej niesamowitych emocji, niepokoju i... złamanych serc. „Możemy zostać przyjaciółmi” to z jednej strony rzecz bardzo zabawna, z dystansem pokazująca młodzieńcze wpadki i damsko-męskie niezręczności. Z drugiej natomiast nostalgiczna, przywołująca wspomnienia pierwszych miłosnych porażek, które każdy kiedyś przeżył.

[Kultura Gniewu]

Recenzja

Możemy zostać przyjaciółmi, Paweł Panic

Galerie

Możemy zostać przyjaciółmi Możemy zostać przyjaciółmi Możemy zostać przyjaciółmi Możemy zostać przyjaciółmi

Tagi

Kultura Gniewu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-