baner

Komiks

Jam jest Legion #1: Faun tańczący

Jam jest Legion #1: Faun tańczący

Scenariusz: Fabien Nury
Rysunki: John Cassaday
Kolor: Laura Martin
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2008
Seria: Jam jest Legion
Tytuł oryginału: Le faune dansant
Rok wydania oryginału: 2004
Wydawca oryginału: Les Humanoïdes Associés
Tłumaczenie: Dominika Kluszczyk
Druk: kolorowy
Oprawa: miękka
Format: 215 x 290 mm
Stron: 56
Cena: 29,90 PLN
Wydawnictwo: Sutoris
ISBN: 978-83-61101-06-2
WASZA OCENA
7.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
7 /10
Zagłosuj!
Rok 1942. Środkowa Europa. Centrum wojennej pożogi. Rumuński ruch oporu heroicznie walczy z okupantem, lecz wiadomo dobrze, że rozpędzonej niemieckiej machiny zniszczenia nic nie jest już w stanie zatrzymać… W tym samym czasie słynny londyński detektyw Stanley Pielgrzym prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci milionera Victora Thorpe’a. Nikt jeszcze nie wie, że Rzesza przygotowuje się na zadanie ostatecznego ciosu Aliantom. Drogą do sukcesu ma być projekt pod kryptonimem Legion.

Wszystko co najlepsze w komiksie francuskim i amerykańskim w jednym wydaniu! Zaskakujący i trzymający w napięciu scenariusz Fabiena Nury’ego jest doskonałym punktem wyjścia dla utalentowanego Johna Cassaday’a (Planetary, Astonishing X-Men), którego dynamiczne sceny akcji kreślone są z iście hollywoodzkim rozmachem. Komiks wyróżniony nagrodą Eisnera dla najlepszego artysty 2005 roku.

Galerie

Jam jest Legion #1: Faun tańczący Jam jest Legion #1: Faun tańczący Jam jest Legion #1: Faun tańczący Jam jest Legion #1: Faun tańczący Jam jest Legion #1: Faun tańczący Jam jest Legion #1: Faun tańczący

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-