baner

Komiks

Armada #10: Odzyskane wspomnienia

Armada #10: Odzyskane wspomnienia

Scenariusz: Jean David Morvan
Rysunki: Philippe Buchet
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2008
Seria: Armada
Tytuł oryginału: Retour de flammes
Wydawca oryginału: Guy Delcourt
Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Druk: kolor, kreda
Oprawa: kartonowa
Format: 21 x 29 cm
Stron: 46
Wydawnictwo: Egmont
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Okret admiralski Konstytuanty, ścigacze, wojenne fregaty, okręty naprawcze, statki pirackie...
Miliony statków tworzą gwiezdny konwój wysłany w poszukiwaniu nowych planet. W konwoju nazwanym „Ślad” przewijają się ludzie o różnym pochodzeniu i wyznaniach. Jedna rasa pozostaje nieznana – istoty ludzkie. Jest jeszcze NAVIS. Z powodu poważnego wypadku jaki wywołała przebywa ona w areszcie na pokładzie swojego statku. Po odkryciu że jest on poruszany siłą woli Heilliga postanawia sprowadzić go z powrotem do swojego ludu.
Obecnie mieszka on na planecie gdzie Navis spędziła swoją młodość zanim temperatura nie podniosła się o kilka setek stopni. Spodziewała się chłodnego powitania ze strony dawnej towarzyszki Heilliga jednakże nie mogła przewidzieć że jej przeszłość wciągnie ją przerażający powrót z płomieni.

[Kojot]

Dziesiąta już część opowieści science fiction o jedynej przedstawicielce rasy ludzkiej w ogromnej Armadzie – flotylli statków kosmicznych, które mkną przez kosmos w poszukiwaniu nowych światów. Młoda Navis jest agentką wywiadu Armady i wykonuje niebezpieczne zlecenia na odległych planetach. Jednocześnie współplemieńców – ludzi. W tym tomie Navis postanawia naprawić niektóre błędy ze swej niezbyt chwalebnej przeszłości szpiega i dlatego… pomaga zbrodniarzowi Heiliigowi z rasy Hotów w odzyskaniu wolności! Wraz z nim dociera na planetę Hotów, gdzie kiedyś sama się wychowała. Naraża się tym na pościg oddziałów specjalnych Armady, ale wyprawa odsłoni przed nią pewną tajemnicę z dzieciństwa…[Egmont]

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-