baner

Komiks

Ester i Klemens vol. 1: Trzy głowy profesora Muri

Ester i Klemens vol. 1: Trzy głowy profesora Muri

Scenariusz: Jakub Rebelka
Rysunki: Jakub Rebelka
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2007
Seria: Ester i Klemens
Druk: czarno-biały + kolorowa wkładka z rysunkami
Oprawa: kolorowa, oprawa miękka
Format: B5
Stron: 64
Cena: 28,90
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Profesor Muri to naukowiec dość ekscentryczny i niepokojący. Mieszka w starym domu na odludziu i Bóg wie, jakich okropieństw się tam dopuszcza. Nic dziwnego, że mieszkańcy miasteczka nie darzą go sympatią. A już jawną niechęć okazują dzieciom profesora.

Ta gromadka zwariowanych nastolatków - „moje największe arcydzieło”, jak mówi o nich sam Muri – nieustannie pakuje się w kłopoty. Czasami kończą się one kilkoma siniakami, czasami urwaną głową.

Tym jednak razem Ester, Klemens i reszta dzieciaków ładują się w większą aferę. Na własną rękę i bez wiedzy ojca chcą rozprawić się z demonicznymi siostrami Rozenkrantz, postrachem miasteczka. Poleje się krew...

W swoim najnowszym komiksie Jakub Rebelka, twórca fantastycznego „Doktora Bryana”, udowadnia, że jest jednym z najlepszych rysowników w Polsce. Zachowując swój niepowtarzalny styl próbuje jednocześnie nowych rozwiązań i wciąż olśniewa niezwykłym talentem.

Galerie

Ester i Klemens vol. 1: Trzy głowy profesora Muri Ester i Klemens vol. 1: Trzy głowy profesora Muri Ester i Klemens vol. 1: Trzy głowy profesora Muri Ester i Klemens vol. 1: Trzy głowy profesora Muri

Tagi

Kultura Gniewu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-