Nowe Teksty

Szaleniec z Oskarem
Pawełek o filmie "Joker"
Paulina Christa: Żeby pamięć o dziadku nie zaginęła
rozmowa z Pauliną Christą, prezesem Fundacji „Kreska” im. Janusza Christy
Coś się kończy, coś się zaczyna
Tymoteusz Wronka o "Łasuch #03"
Danie w sosie słodko-gorzkim
Wronka o "Chew #12: Czarna polewka"
Pewnego razu w kinie
Pawełek o filmie "Pewnego razu... w Hollywood"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

Komiks

Znakomiks #07

Znakomiks #07

Data wydania: Marzec 2003
Seria: Znakomiks
Druk: czarno-biały+kolor
Oprawa: miękka
Format: A4
Cena: 11 zł
Wydawnictwo: Studio Domino
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiksy:

"Kryształ Władcy Światła" - drugą część przygód barwnej grupki elfów przedstawia zespół: Krzysztof "Chris" Zakrzewicz - scenariusz, Kasper "Kasper" Grubba - rysunek,
Tomasz "Helu" Ilecki - kolor i Bartek Jekiel - liternictwo.
A cóż u naszych małych bohaterów? Czas ich beztroskiego życia mija. Ku ich krainie zmierza wielki mrok i tylko kryształ władcy światła może go powstrzymać. Wybrani przez starego Callistusa śmiałkowie wyruszają w niebezpieczną podróż. Każdy z nich ma inny charakter i inny temperament, ale również dysponuje innymi umiejętnościami oraz mocami magicznymi. Czy wykonają swoje zadanie, skoro nie
stanowią zbyt zgranej grupy? A przecież to od ich wspólnego i zgodnego działania zależy przyszłość ich krainy.
"Insekt" - to postać która nas zniewala. Dlatego też, w #7 zamieściliśmy dużą dawkę tego "zaszytego" kolesia. Oprócz okładki wykonanej przez Arkadiusza Lorenca znajdziecie siedem czarno-białych stron opowiadających o bardzo tajemniczym zębie Insekta, dentyście psycholu (brrrrrrr, oby Wam nigdy nie przytrafił się taki doktorek). Są tam również cztery kolorowe strony, nawiązujące do naszej pięknej, polskiej przyrody.
Tomuś vs. Psychodelius – The Psychodelic Mashroom” – to 14-stronicówka team’u Aleksander i Biniek. Scenarzysta zaszalał i powstał Psychodelius. Po czym zaszalał? Nie pytaliśmy. Zamknięta przygoda Kapitana Tomusia i jego towarzysza, którzy ratują wszechświat od totalnej zagłady. Dzięki takim bohaterom, możemy czuć się bezpieczni na naszej planecie.

Galeria Tadych” – o rany, jak lubimy patrzeć na jej rysunki. Panie i Panowie! Przedstawiamy Kaaaaaarrroooolinę ”professional” Taaaaadych - nowe odkrycie redakcji ZNAKOMIKSU!

PISANE, to artykuły i ciekawostki. Uwaga nowość – „Za...a nawet...przeciw” czyli recenzujemy komiksy. Każdy komiks posiada dwie recenzje napisane niezależnie przez dwóch różnych czytelników – jak można było przypuszczać jedna jest bardziej „za” a druga bardziej „przeciw”. Polecamy. Są „Baneroteka”, „W drodze na półkę z bliska i z daleka”, „Z półki zdjęte” gdzie Baron opisuje postać Deadman’a oraz artykuł pod frapującym tytułem – „Czytelnicy rysują i piszą, czyli...ile dostaniemy za ten komiks...".

Galerie

Znakomiks #07 Znakomiks #07 Znakomiks #07 Znakomiks #07

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-