baner

Komiks

Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze

Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze

Scenariusz: Rachel Brian
Rysunki: Rachel Brian
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2020
Tłumaczenie: Maria Antonina Jaszczurowska
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 165x25 mm
Stron: 64
Cena: 27,90 zł
Wydawnictwo: Debit
ISBN: 978-83-8057-398-7
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Komiksowy podręcznik dla dzieci, który w prosty sposób wyjaśnia, co to są granice i jak je stawiać, okazując szacunek sobie i innym. Co zrobić, gdy zachowanie drugiej osoby nas krępuje lub wręcz budzi strach? Jak nie zapominać, że nasze ciało należy do nas i to my decydujemy, z czym czujemy się dobrze, a co nas wprawia w zakłopotanie?

Trudna sztuka asertywności jest w tej książce przedstawiona w prosty, bezpretensjonalny i humorystyczny sposób. Autorka ilustruje każdy przykład komiksowym rysunkiem, który podpowiada dzieciom, jak jasno komunikować własne potrzeby, szanując przy tym granice innych ludzi. Bezcenne narzędzie dla rodziców, nauczycieli i edukatorów!

Galerie

Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-