Komiks

Thorgal #39: Neokora

Thorgal #39: Neokora

Scenariusz: Yann
Rysunki: Frederic Vignaux
Okładka: Grzegorz Rosiński
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2021
Seria: Thorgal
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 21,5x29,0 cm
Stron: 56
Cena: 24,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328152205
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme’a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego.

Główny bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której uratował porwaną przez wyspiarzy córkę. Jednak okazuje się, że wszyscy mieszkańcy jego rodzinnej wioski zostali zaczarowani... Thorgal wraz z Jolanem wyruszają do siedziby odpowiedzialnego za ten czyn władcy sąsiedniej krainy. Tam spotykają starych wrogów, którzy zmuszają ich do rejsu na odległą Północ, gdzie w krainie lodów spoczywają ukryte sekrety przybyszy z gwiazd. Ciemnowłosy wiking po raz kolejny stanie przed możliwością ostatecznego rozwikłania tajemnicy swojego pochodzenia!

Scenariusze „Thorgali” są obecnie pisane przez Yanna Le Pennetiera, współautora innych serii z tego samego uniwersum – „Thorgal – Louve” i „Thorgal – Młodzieńcze lata”, a także kilkudziesięciu cykli przygodowych, fantastycznych czy młodzieżowych. Rysunki do tego tomu przygód Aegirssona stworzył Frédéric Vignaux, grafik specjalizujący się w opowieściach historycznych i legendarnych.

Galerie

Thorgal #39: Neokora Thorgal #39: Neokora Thorgal #39: Neokora

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-