baner

Komiks

Akt #26
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
W najnowszej odsłonie pisma nieco poważniej niż zwykle, a to za sprawą tekstów Wojciechów – Birka i Łowickiego, którymi wspominamy zmarłych w minionym 2020 roku, Mistrzów komiksu – Bogusława Polcha, Juana Gimeneza i Alberta Uderzo.
Oczywiście AKT to przede wszystkim komiksy, a wśród nich ponownie mamy przyjemność gościć sławny duet Van Hamme/Rosiński i ich równie sławną parę bohaterów. Do tego w kolorze!

Okładka nawiązuje do komiksu Daniela Gizickiego i Macieja Pałki, który znalazł się w tym numerze, a dodatkowo prezentujemy wywiad z tą dwójką autorów, przeprowadzony przez Mateusza Smotera.

Publikujemy kolejne paski muzyczne z kolekcji Edwarda Lutczyna i pracę tandemu Bogacz/Gajewski, odcinek zamykający dłuższą przygodę Garrona i następny epizod WilderNESs Zvyrke. Nie pominęliśmy przygód Grabarza, Wild Billa i babci Ireny, odcinka melona, a listę komiksów z numeru zamyka praca Pawła Przygody.

Mimo iż tym razem Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier odbywał się w świecie wirtualnym, to Michał Gasewicz zrelacjonował imprezę swoim ciekawym i zabawnym tekstem. Nasza publicystyka to także stałe punkty programu w postaci działu „Z archiwum TM-Semic" Dawida Śmigielskiego i recenzji Szymona Gumienika.

Galerie

Akt #26 Akt #26 Akt #26 Akt #26 Akt #26 Akt #26 Akt #26 Akt #26

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-