baner

Komiks

Niesamowici atleci

Niesamowici atleci

Scenariusz: Till Lukat
Rysunki: Till Lukat
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2020
Tłumaczenie: Hubert Brychczyński
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 148x200 mm
Stron: 164
Cena: 60,00 zł
Wydawnictwo: Centrala
ISBN: 978-83-63892-73-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Wyjątkowy leksykon nieprzeciętnych postaci, dyscyplin, wyczynów i osiągnięć ale i porażek. Sportowa księga rekordów, które nie zawsze da się mierzyć cyframi.

Na miejsca, gotowi, start! I w drogę. 50 niesamowitych atletek i atletów wytęża swoje ciała i umysły w wielkich zawodach sportowych. Kto z nich zdobędzie medale, a kto serca? Wędrując przez wieki, czytelnik dowie się, na czym polega prawdziwy duch sportu. Niezależnie od tego, czy atleci zawdzięczają wytrwałość nadludzkim zdolnościom fizycznym czy niewiarygodnej sile woli, wszyscy mają ze sobą coś wspólnego – odwagę, by pójść o krok dalej niż tylko do linii mety.

O autorze

Till Lukat urodził się w Walentynki 1991 w Berlinie w Niemczech. Studiował ilustrację i komunikację wizualną na Uniwersytecie Artystycznym w Berlinie oraz na University of the West of Englandi w Bristolu, które ukończył w 2015 roku z tytułem licencjata. Od tego czasu wydał trzy książki, które zostały przetłumaczone na wiele języków, wygrał Ligatura Pitching i drugą nagrodę w Międzynarodowym Festiwalu Komiksu Fumetto w Lucernie w 2019 r. Jego prace ukazały się w takich publikacjach jak Le Monde Diplomatique. , Strapazine, Stripburger, Beneficial Shock !, Kuš !, O’ Life i wiele innych. Niedawno przeniósł się do Bristolu w Wielkiej Brytanii. W 2019 roku współpracował z Europejską Radą ds.Badań nad stworzeniem komiksu internetowego o początkach życia na naszej planecie na podstawie prac badawczych projektu PROMETHEUS.

Nakładem wydawnictwa Centrala ukazał się również jego debiutancki komiks: Tuff Ladies. 24 Remarkable Women of History.Galerie

Niesamowici atleci Niesamowici atleci Niesamowici atleci Niesamowici atleci Niesamowici atleci

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-