Komiks

Piper

Piper

Scenariusz: Kamil Drążkiewicz
Rysunki: Wojciech Zieliński
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2020
Seria: Historie z Werku
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 170x250 mm
Stron: 96
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Granda
ISBN: 9788395790003
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Surrealistyczny, mroczny, zgniły… Taki jest świat Werku. „Piper” Kamila Drążkiewicza i Wojtka „WU” Zielińskiego otwiera serię, obok której nie można przejść obojętnie.

Duszny, niepokojący i brudny. Taki jest „Piper”, w którym oniryczna fabuła Drążkiewicza idealnie współgra z rysunkami Zielińskiego. Ten komiks będzie Was podgryzał i szarpał za bebechy, ale jednocześnie nie będziecie chcieli oderwać się od lektury.

Paweł Kicman

Nieraz uderzały mnie opowieści o patologiach policji. Ale takimi planszami, cały czas wytrącającymi z estetycznych przyzwyczajeń i hipnotyzującymi w portretowaniu jądra ciemności, dawno nikt mnie walnął. Tu wszystko bije, jak na świat przemocy przystało.

Michał Olech


Kamil Drążkiewicz – z wykształcenia filozof, z zamiłowania handlowiec. Pisze gdy uwiera go rzeczywistość. Od kilku lat szczęśliwy i spokojny, dlatego też pisze mniej…

Wojtek “WU” Zieliński – jak kapitan planeta, trochę filozof, trochę konserwator zabytków, rysownik i społecznik; członek ZPAP; wspólnie z żoną współtworzy galerię Czorno Izba. Współpracował z takimi scenarzysta mi jak Elżbieta Łapczyńska, Paweł Kicman, Michał Olech, Andrzej Włudecki, Kuba Ryszkiewicz i Kamil Drążkiewicz. Wraz z żoną tworzy duet artystyczny XYZ. Miłośnik tego, co zamiecione pod dywan.

Galerie

Piper Piper Piper

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-