baner

Komiks

Przyjaciele

Scenariusz: mykupyku
Rysunki: Janek Koza
Wydanie: I
Data wydania: 20 Sierpień 2020
Oprawa: twarda
Format: 165 × 235 mm
Stron: 64
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-66128-46-0
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Słonik, Świnka i Żyrafa – tytułowi przyjaciele – całe dnie spędzają na szalonych wspólnych zabawach, które niestrudzenie wymyślają. Radości i śmiechu jest co nie miara! Koniec psotom przynieść może tylko zbliżająca się noc i przykra konieczność położenia się do łóżek.

A kiedy pewnego poranka nasi przyjaciele się budzą okazuje się, że wszystko się zmieniło! Nie tylko ich świat wygląda zupełnie inaczej, ale też rozdzieliła ich jakaś tajemnicza siła. Słonik znalazł się sam w pustej przestrzeni, gdzie słyszy głosy Świnki i Żyrafy, ale nie wie skąd dobiegają. Przyjaciele zrobią wszystko, by ponownie być razem!

„Przyjaciele” narysowani przez Jankę Kozę, a wymyśleni i napisani przez mykupu to wyjątkowy komiks dla dzieci i młodych dorosłych. Oryginalna forma spotyka się tu z niebanalną treścią, autorzy bawią się nie tylko z oczekiwaniami czytelników, ale również z samym komiksem. Rzecz inspirowana dziełami takich klasyków, jak Bohdan Butenko, Tadeusz Baranowski, Papcio Chmiel czy Grażyna Dłużniewska.

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-