baner

Komiks

Czarny Młot. Liga Sprawiedliwości: Młot Sprawiedliwości

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Michael Walsh
Wydanie: I
Data wydania: 28 Październik 2020
Seria: Czarny Młot, Liga Sprawiedliwości
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 168
Cena: 49,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328198920
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Kolejny tom opowieści o zaginionych bohaterach ze Spiral City. Tym razem będą przeżywać przygody wraz z legendarnymi superherosami z Ligi Sprawiedliwości!
Na farmie, gdzie są uwięzieni dawni towarzysze Czarnego Młota, pojawia się tajemniczy dżentelmen w kapeluszu. Ten sam uśmiechnięty starszy pan odwiedza Metropolis, by uciąć krótką pogawędkę z Batmanem, Supermanem i ich przyjaciółmi. Konsekwencje obu tych wydarzeń będą wręcz niewiarygodne! Zostaną pomieszane dwa światy, a zdezorientowani bohaterowie staną w obliczu wyzwań, których wcześniej nawet sobie nie wyobrażali. Kto odpowiada za ten galimatias? Czy chodzi o okrutną zabawę światami, czy też przyczyna tych zdarzeń jest ukryta znacznie głębiej? Czy ktokolwiek się dowie, o co naprawdę chodziło mężczyźnie w kapeluszu?

Cykl „Czarny Młot” jest wzbogacony o opowieści poboczne, w tym wydane już w Polsce tomy „Sherlock Frankenstein i Legion Zła”, „Doktor Star i Królestwo Straconej Przyszłości”, „Era Kwantowa” oraz „Czarny Młot ‘45”. Autorem scenariusza serii jest Jeff Lemire („Opowieści z hrabstwa Essex”, „Animal Man”, „Łasuch”), a rysunki do tego tomu stworzył grafik Michael Walsh („Comeback”, „Secret Avengers”).

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-